Zgłoszenie o zaginięciu wpłynęło do służb w poniedziałek (6 stycznia) wieczorem, około godziny 22:00. Od tego momentu trwa wyścig z czasem. Sytuacja jest mocno niepokojąca ze względu na ubiór zaginionej oraz panujące warunki atmosferyczne. Kobieta wysiadła z samochodu bez wierzchniego okrycia i udała się w nieznanym kierunku – od tamtej pory „przepadła jak kamień w wodę".
Poszukiwana to Emilia Kwiecień. Kobieta ma 37 lata, jest średniej budowy ciała - ma ok. 180 cm wzrostu, ciemne, proste, dłuższe włosy, brązowe oczy. Ubrana była jedynie z granatowe spodnie jeansowe, różową bluzę i krótkie czarne kozaki. Jej telefon został w samochodzie.
Teren poszukiwań jest niezwykle trudny. Obejmuje nie tylko obszary leśne, ale również tereny wokół jeziora Lipiniec, które o tej porze roku są opustoszałe. W działaniach biorą udział policjanci z Włodawy oraz strażacy ochotnicy z OSP Orchówek, OSP Włodawa oraz OSP Okuninka.
Mundurowi liczą na sygnały od mieszkańców lub turystów, którzy mogli przebywać w tym rejonie w godzinach wieczornych lub nocnych. Osoby, które posiadają wiedzę o miejscu pobytu zaginionej kobiety, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji, z nr alarmowym 112 lub z włodawską komendą policji pod nr +48478132210.







Napisz komentarz
Komentarze