Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Stachniuk Optyk
Reklama
Reklama

Wiadomości sportowe - udany sezon 2025 chełmskiej Satori

134 medale, w tym 38 złotych, 46 srebrnych i 50 brązowych, zdobyli w 2025 r. wychowankowie Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori.
Chełmska Szkoła Karate Kyokushin Satori
Satorianie zdobyli w 2025 r. 134 medale

Autor: Chełmska Szkoła Karate Kyokushin Satori

Do najważniejszych osiągnięć należą zdobyte przez Artura Hodałę Mistrzostwo Polski oraz zajęcie trzeciego miejsca w Mistrzostwach Europy, wicemistrzostwo Europy Dawida Wurszta, mistrzostwo Polski Marzeny Łatki, pierwsze miejsce Mateusza Hurko w Pucharze Europy, a także wicemistrzostwo kraju i Europy senseia Bartłomieja Zakrzewskiego.

Przegraną 0:3 zakończył się dla siatkarzy InPostu ChKS Chełm pierwszy tegoroczny mecz, a zarazem inauguracyjny w rundzie rewanżowej. Zespół prowadzony przez Krzysztofa Andrzejewskiego uległ na wyjeździe Cuprumowi Stilon Gorzów i spadł na dół plusligowej tabeli.

Szymon Szymonowicz i Hubert Sidoruk, dwaj perspektywiczni zapaśnicy Cementu Gryfa Chełm, otrzymało powołanie do kadry narodowej seniorów. Obaj, wspólnie z innymi polskimi zawodnikami, już w sobotę rozpoczną zgrupowanie w amerykańskim Colorado Spring.

Kolejny transfer w składzie III-ligowej Chełmianki. Do przygotowujących się do rundy wiosennej piłkarzy dołączył Szymon Maszkowski, który w ostatnich latach reprezentował barwy II-ligowego GKS-u Jastrzębie.

Powiązane galerie zdjęć:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkanka osiedlaTreść komentarza: Za mało smrodu z oczyszczalni ścieków to trzeba dołożyć składowisko.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 15:08Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Chełm: mieszkańcy chcą szczegółowych informacji o planowanym składowiskuAutor komentarza: GregTreść komentarza: Tak samo na Wołyńskiej ten sam proceder. Nie dość że z rana trzeba się stawić i czekać w kolejce aby się zarejestrować bo nikt nie odbiera telefonów. Niestety ale to chyba norma w tym Chełmie.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 12:09Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: jamlenkaTreść komentarza: A konieczność wstawania o nieludzkiej porze i wystawania pod drzwiami przychodni, gdy jest się chorym, w chłodzie i mrozie, żeby się zarejestrować na dany dzień, nie narusza zbiorowych praw pacjenta? Czemu to jest wciąż przez wszystkich akceptowany standard w publicznych przychodniach?Data dodania komentarza: 23.01.2026, 20:02Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: IwonaTreść komentarza: A gdzie był Pan Prezydent do tej pory?Data dodania komentarza: 17.01.2026, 21:26Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schroniskuAutor komentarza: MariannaTreść komentarza: Bez szans na zebranie takiej kwoty.Data dodania komentarza: 16.01.2026, 07:11Źródło komentarza: Miłość w obliczu wyzwania: rodzice 3-letniego Szymka o walce z dystrofią Duchenne’a
Reklama
test