Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Posłuchaj!
Reklama
Reklama
Reklama
Nocna seria niefortunnych zdarzeń

Młodzi kierowcy przeszarżowali. Jedno z aut wylądowało w stawie [ZDJĘCIA]

Fatalne warunki na drogach i brak doświadczenia to mieszanka wybuchowa. Minionej nocy na terenie powiatu krasnostawskiego doszło do dwóch groźnych kolizji spowodowanych przez nastolatków. W Izbicy jeden z samochodów po uderzeniu w inne auto stoczył się prosto do wody.
Młodzi kierowcy przeszarżowali. Jedno z aut wylądowało w stawie [ZDJĘCIA]

Źródło: KPP w Krasnymstawie

Do najbardziej widowiskowego, choć niebezpiecznego, zdarzenia doszło w miejscowości Izbica. 18-letni kierowca volkswagena  nie zapanował nad pojazdem.

Kąpiel w stawie po uderzeniu w BMW

Przyczyną incydentu w Izbicy było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni. Młody mężczyzna uderzył w zaparkowany samochód marki BMW. Siła uderzenia była na tyle niefortunna, że volkswagen nie zatrzymał się na drodze, lecz stoczył się z nasypu i wpadł do stawu. Mimo groźnie wyglądającego przebiegu zdarzenia, 18-latek może mówić o wielkim szczęściu – nie odniósł żadnych obrażeń.

Poniżej zdjęcia ze zdarzenia:

Kolizja w Krupem

Wcześniej służby interweniowały w miejscowości Krupe. Tam kolejny młody kierowca, tym razem 19-latek siedzący za kierownicą audi, stracił panowanie nad swoim pojazdem. Scenariusz był podobny: zbyt duża prędkość sprawiła, że auto zjechało ze swojego toru i doprowadziło do zderzenia z jadącym z przeciwka lub zaparkowanym renault.

Policjanci z krasnostawskiej komendy nie mają wątpliwości – w obu przypadkach winne było lekceważenie śliskiej nawierzchni i nadmierna prędkość. Funkcjonariusze po raz kolejny przypominają, że mokra lub oblodzona jezdnia drastycznie wydłuża drogę hamowania, a chwila nieuwagi może kosztować zdrowie lub życie.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: To prawda, atmosfera jest świetna, skuteczny system nauczania, niezwykli studenci i niezwykła kadra. Ten kierunek na serio łączy ludzi. Gorąco polecam .Data dodania komentarza: 22.12.2025, 14:29Źródło komentarza: Tłumaczenie jako klucz kompetencji pogranicza – działalność Katedry Slawistyki PANS w Chełmie. Spotkanie z dr Mirosławą KaweckąAutor komentarza: EudżiTreść komentarza: Zapowiada się ciekawie, dobry pommysł na scenariuszData dodania komentarza: 3.12.2025, 19:40Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 311) - Film „Bugonia” w specjalnej projekcji DKF "Rewers"Autor komentarza: TomiWuTreść komentarza: BRAWA DLA ORGANIZATORÓW AKCJI!!! TYLKO CHEŁMIANKA!!!Data dodania komentarza: 27.11.2025, 20:44Źródło komentarza: Biało - Zielony Mikołaj znowu w akcjiAutor komentarza: Starszy PanTreść komentarza: Spółdzielczy Dom Handlowy "Kosmos" i kawiarnia. Dysponuję zdjęciem dowodzącym, że tak właśnie było. Kosmos przylgnął do kawiarni zwyczajowo, powodem był "mural" na jednej ze ścian. Jego autorem był chełmski nauczyciel, pan Lewczuk.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 14:20Źródło komentarza: Kroniki miasta. Jesień 1970 roku w Chełmie: SDH z akcją pomocową, Trubadurzy nie dojechali, kontynuacja budowy miejskiego szaletuAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Wspaniały koncert, byłam w Lublinie, polecam gorąco.Data dodania komentarza: 22.11.2025, 12:06Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 302) – "Pop Opera" w Chełmskim Domu Kultury
Reklama
test