Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama

Wiadomości sportowe - zbliża się III gala Bastion Fight Night

20 grudnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie rozegra się III edycji gali sportów walki Bastion Fight Night. W oktagonie zobaczymy zawodników znany z poprzednich odsłon, ale pojawią się też nowe twarze.
Bastion Fight Night
Kamil Mękal vs Michał Branicki

Autor: Bastion Fight Night

W głównym pojedynku wieczoru, w kategorii 84 kg, do klatki wejdzie Kamil Mękal, reprezentant Centrum Sportów Walki Bastion w Chełmie i Oleksiejczuk Team, który ma na koncie cztery zwycięstwa z rzędu, i który zmierzy się z debiutującym w zawodowym MMA Michałem Branickim z Lidzbarka Warmińskiego, który wziął pojedynek w zastępstwie.

Podczas III odsłony BFN naprzeciw siebie w kat. 74 kg staną dobrze znany lokalnej publiczności Michał Sokołowski (Centrum Sportów Walki Bastion w Chełmie) oraz reprezentujący Lubartowską Akademię Sztuk Walki Krystian Olszta. Z kolei w kat. 70 kg o triumf w oktagonie powalczą Piotr Jaworski (FitPointWłodawa) i pierwszy zagraniczny fighter w historii BFN Roman Kuziv (MMA Academy Kraków).

Starcia główne poprzedzą cztery walki amatorskie, a w nich pięści skrzyżują: Marcel Arciszewski (Oleksiejczuk Team) i Filip Marszałek (Róża Fight Team Warszawa), Piotr Ochrymiuk (FitPointcompl Włodawa) i Aleksander Zając (Róża Fight Team Warszawa), Bartłomiej Baran (Centrum Sportów Walki Bastion) i Michał Kloc (FitPointcompl Włodawa) oraz Bartosz Krawczyk (Centrum Sportów Walki Bastion) i Bartek Oziemczuk (FitPointcompl Włodawa).

Kolejne karty walk są prezentowane na profilu Bastion Fight Night na Facebooku.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EudżiTreść komentarza: Zapowiada się ciekawie, dobry pommysł na scenariuszData dodania komentarza: 3.12.2025, 19:40Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 311) - Film „Bugonia” w specjalnej projekcji DKF "Rewers"Autor komentarza: TomiWuTreść komentarza: BRAWA DLA ORGANIZATORÓW AKCJI!!! TYLKO CHEŁMIANKA!!!Data dodania komentarza: 27.11.2025, 20:44Źródło komentarza: Biało - Zielony Mikołaj znowu w akcjiAutor komentarza: Starszy PanTreść komentarza: Spółdzielczy Dom Handlowy "Kosmos" i kawiarnia. Dysponuję zdjęciem dowodzącym, że tak właśnie było. Kosmos przylgnął do kawiarni zwyczajowo, powodem był "mural" na jednej ze ścian. Jego autorem był chełmski nauczyciel, pan Lewczuk.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 14:20Źródło komentarza: Kroniki miasta. Jesień 1970 roku w Chełmie: SDH z akcją pomocową, Trubadurzy nie dojechali, kontynuacja budowy miejskiego szaletuAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Wspaniały koncert, byłam w Lublinie, polecam gorąco.Data dodania komentarza: 22.11.2025, 12:06Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 302) – "Pop Opera" w Chełmskim Domu KulturyAutor komentarza: DorciaTreść komentarza: Warto się wybrać w sobotni wieczór. Trochę opery, trochę musicalu, trochę rozrywki, wszystko lekko oprawione dialogami artystów. Wśród wokalistek nasza dziewczyna z Chełma - Angelika Gaj.Data dodania komentarza: 22.11.2025, 12:02Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 302) – "Pop Opera" w Chełmskim Domu Kultury
Reklama
test