Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Wiadomości lokalne. Wschodnie Centrum Zapasów wciąż tylko na papierze. Chełmscy radni pytają o jego losy

Miasto ma przyznane 7 milionów złotych na przebudowę hali przy Kąpieliskowej, ale koszt inwestycji szacowano na około 20 milionów. Przetargu na to zadanie do tej pory nie ogłoszono.
Wiadomości lokalne. Wschodnie Centrum Zapasów wciąż tylko na papierze. Chełmscy radni pytają o jego losy

Źródło: Miasto Chełm profil FB

  • Chełmscy radni dopytują o los Wschodniego Centrum Zapasów, które wciąż nie wyszło poza etap dokumentów. Miasto ma przyznane 7 milionów złotych na przebudowę hali przy Kąpieliskowej. Koszt inwestycji szacowano na około 20 milionów.
  • Od jutra do niedzieli w chełmskim WORD-zie odbędą się egzaminy weryfikacyjne dla egzaminatorów oraz sesja dla kandydatów na egzaminatorów. To kolejna decyzja resortu infrastruktury o organizacji testów w Chełmie. Egzaminy w ośrodku i na terenie miasta stanowią jeden z końcowych etapów ubiegania się o uprawnienia, po odbyciu kursu i zaliczeniu państwowego sprawdzianu.
  • W niedzielę Dwór Kulik zaprosi mieszkańców na III Jarmark Bożonarodzeniowy, który na stałe wpisał się w przedświąteczne wydarzenia regionu i w poprzednich latach gromadził kilka tysięcy gości. Na odwiedzających czekają stoiska, atrakcje dla rodzin i spotkanie z Mikołajem, do którego dzieci będą mogły przekazać swoje listy. Start o 11.00, a rozmowa o wydarzeniu dostępna jest na naszej stronie: 

    Szczegóły wiadomości: 


  •  

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Starszy PanTreść komentarza: Spółdzielczy Dom Handlowy "Kosmos" i kawiarnia. Dysponuję zdjęciem dowodzącym, że tak właśnie było. Kosmos przylgnął do kawiarni zwyczajowo, powodem był "mural" na jednej ze ścian. Jego autorem był chełmski nauczyciel, pan Lewczuk.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 14:20Źródło komentarza: Kroniki miasta. Jesień 1970 roku w Chełmie: SDH z akcją pomocową, Trubadurzy nie dojechali, kontynuacja budowy miejskiego szaletuAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Wspaniały koncert, byłam w Lublinie, polecam gorąco.Data dodania komentarza: 22.11.2025, 12:06Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 302) – "Pop Opera" w Chełmskim Domu KulturyAutor komentarza: DorciaTreść komentarza: Warto się wybrać w sobotni wieczór. Trochę opery, trochę musicalu, trochę rozrywki, wszystko lekko oprawione dialogami artystów. Wśród wokalistek nasza dziewczyna z Chełma - Angelika Gaj.Data dodania komentarza: 22.11.2025, 12:02Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 302) – "Pop Opera" w Chełmskim Domu KulturyAutor komentarza: ghostTreść komentarza: I życzę by tak było nadal.Data dodania komentarza: 6.11.2025, 12:34Źródło komentarza: Liceum Ogólnokształcące w Dubience – szkoła pokoleń. Wspomnienia, ludzie, jubileusz.Autor komentarza: rrTreść komentarza: Męczenników kiedy koniec ? ???Data dodania komentarza: 2.11.2025, 15:03Źródło komentarza: Remont parkingu przy ul. Połanieckiej w Chełmie trwa, mieszkańcy zniecierpliwieni
Reklama
test