Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Do regionu przywędrowało pierwsze zimno i śnieg...

Nie bądźmy obojętni wobec marznących! - Witamina FM

Dzisiaj w Witaminie FM temat zimna, które przyszło do nas w ten weekend i zapowiada się, że zostanie i ważne, aby pamiętać o tych, którzy w taką pogodę radzą sobie gorzej.
Nie bądźmy obojętni wobec marznących! - Witamina FM

Z powodu pogody zagrażającej zdrowiu, a nawet życiu, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzkowie wyszedł z apelem, aby zwracać szczególną uwagę na takie osoby. Aby nie pozostawać obojętnym i reagować, bo czasami wystarczy spytać, a można komuś bardzo pomóc. Jeżeli my nie możemy tego zrobić, sytuację należy zgłosić służbom - instytucjom takim jak wspomniany GOPS, Policji, czy też można zgłosić się pod numer 987. Jest to infolinia Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, gdzie pracownicy podają informacje o noclegowniach, jadłodajniach i punktach pomocy dla osób w ciężkiej sytuacji. Takie miejsca można też znaleźć na stronie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Aktualny wykaz placówek świadczących pomoc osobom bezdomnym dostępny jest na stronie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, bo w takim czasie grunt, to szybka reakcja.


SPRAWDŹ WIĘCEJ W TYM TEMACIE!

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: SpinofoniaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy i polecamy radio! SpinofoniaData dodania komentarza: 27.04.2026, 14:08Źródło komentarza: Wieczorna ROCKosfera #414 - przegląd nowinek i odkryć muzycznychAutor komentarza: HubertTreść komentarza: Super,dziekuje. Pozdrawiam Hubert W.Data dodania komentarza: 26.04.2026, 14:35Źródło komentarza: Natura kwitnie! - 25.04.2026 - PozytywkaAutor komentarza: KrychaTreść komentarza: Spokojnie, jeszcze trochę i będzie zmiana władzy w Chełmie! Nowa ekipa posprząta po Jakubie Banaszku!Data dodania komentarza: 16.04.2026, 07:44Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Miasto nie mówi że plany są sprzed 25 lat. Mały szczegół zwęzić ulice wywalić chodniki jak na Marszałkowskiej w Warszawie ciekawe kto za to zapłacData dodania komentarza: 13.04.2026, 18:28Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: krystynaTreść komentarza: Bardzo ciekawy i pasjonujący wywiad, Pani Elżbieta wypowiada się z ogromną pasją, widać że wie co z czym się je i posiada wiedzę na ten temat. Materiał niezwykle przyjemny w odbiorze oraz przydatny, dziękujęData dodania komentarza: 10.04.2026, 22:30Źródło komentarza: Audioportret - Elżbieta Rybak i zaproszenie na jej RODOS ;-)
Reklama
test