Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Wiadomości sportowe - karatecy chełmskiej Satori doskonalą formę

Reprezentanci Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori mają za sobą udział w kursokonferencji oraz zgrupowaniu kadry narodowej IKO Poland, które odbyły się w Murzasichle. Wydarzenie, w którym uczestniczyło 258 osób, było kolejnym elementem przygotowań przed zbliżającymi się Mistrzostwami Karate Kyokushin oraz Pucharem Europy, które odbędą się w Bukareszcie.
Chełmska Szkoła Karate Kyokushin Satori
Obóz szkoleniowy IKO Poland w Murzasichle

Autor: Chełmska Szkoła Karate Kyokushin Satori

Podczas pobytu w Murzasichle zawodnicy startujący w kumite dopracowywali technikę, wydolność i szybkość, zaś ci specjalizujący się w kumite szlifowali układy obowiązujące w ich kategoriach. Z kolei sędziowie pogłębiali wiedzę oraz umiejętności, aby jak najtrafniej podejmować decyzję podczas zmagań. Chełmską Szkołę Karate Kyokushin Satori reprezentowali w tym wydarzeniu: sensei Bartłomiej Zakrzewski, sensei Beata Nafalska, senpai Marzena Łatka, senpai Michał Łatka, senpai Mateusz Hurko, senpai Adam Wójtowicz, senpai Szymon Grabowski i senpai Aleksander Witkowski.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklamabaner Monter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: krystynaTreść komentarza: Bardzo ciekawy i pasjonujący wywiad, Pani Elżbieta wypowiada się z ogromną pasją, widać że wie co z czym się je i posiada wiedzę na ten temat. Materiał niezwykle przyjemny w odbiorze oraz przydatny, dziękujęData dodania komentarza: 10.04.2026, 22:30Źródło komentarza: Audioportret - Elżbieta Rybak i zaproszenie na jej RODOS ;-)Autor komentarza: SkowronekTreść komentarza: Wow, co prawda robi się moda na ucieczkę w naturę, jednak w wypowiedziach Pani Elżbiety słychać, że płynie to z głębi serca i faktycznej pasji a nie z chwilowej chęci bycia na fali. Wspaniały wywiad.Data dodania komentarza: 10.04.2026, 11:54Źródło komentarza: Audioportret - Elżbieta Rybak i zaproszenie na jej RODOS ;-)Autor komentarza: Joanna WójcickaTreść komentarza: Ogromne gratulacje! I życzenia kolejnych pięknych wydarzeń prowadzących do wspaniałych sukcesów!Data dodania komentarza: 9.04.2026, 15:10Źródło komentarza: Laureatka konkursu "Polka XXI wieku". Gościem Radia Bon Ton Agnieszka PoźniakAutor komentarza: wyborczyniTreść komentarza: A może wypowie się w tej ważnej sprawie posłanka Anna Dąbrowska-Banaszek?Data dodania komentarza: 1.04.2026, 07:40Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schroniskuAutor komentarza: temat zastępczyTreść komentarza: Jaka dyskusja? To kolejny chory pomysł!Data dodania komentarza: 1.04.2026, 07:38Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Dyskusja o parkowym murze. Mieszkańcy Chełma dzielą się opiniami
Reklama
test