Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Wiadomości lokalne Radia Bon Ton audio

Wiadomości lokalne. Terminal w Okopach - urząd gminy potrzebuje więcej danych. Obnażył się przed kobietą. Chełmska policja ustala sprawcę obscenicznego zachowania.

Proces administracyjny dotyczący budowy terminala samochodowego w Okopach został czasowo wstrzymany.
Na zdjęciu potkanie nt dokumentacji projektowej Terminala Samochodowego w Okopach.

Źródło: Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych w Chełmie

  • Policja w Chełmie wyjaśnia sprawę mężczyzny, który w sobotę zachowywał się obscenicznie przy Alei Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Zgłoszenie wpłynęło od jednej z mieszkanek miasta, a mundurowi prowadzą czynności, by ustalić sprawcę.
  • Proces administracyjny dotyczący budowy terminala samochodowego w Okopach został czasowo wstrzymany. Urząd Gminy Dorohusk wstrzymuje wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, dopóki nie zapozna się z pełnym raportem oceny wpływu inwestycji na środowisko.
  • W czwartek w Centrum Kultury Filmowej "Zorza” odbędzie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Rewers” z reżyserem filmowym. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie okazją, by zajrzeć za kulisy powstawania dużych produkcji filmowych oraz poznać kulisy pracy reżysera. Spotkanie skierowane jest do wszystkich miłośników kina i osób zainteresowanych procesem twórczym w branży filmowej.
Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: SpinofoniaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy i polecamy radio! SpinofoniaData dodania komentarza: 27.04.2026, 14:08Źródło komentarza: Wieczorna ROCKosfera #414 - przegląd nowinek i odkryć muzycznychAutor komentarza: HubertTreść komentarza: Super,dziekuje. Pozdrawiam Hubert W.Data dodania komentarza: 26.04.2026, 14:35Źródło komentarza: Natura kwitnie! - 25.04.2026 - PozytywkaAutor komentarza: KrychaTreść komentarza: Spokojnie, jeszcze trochę i będzie zmiana władzy w Chełmie! Nowa ekipa posprząta po Jakubie Banaszku!Data dodania komentarza: 16.04.2026, 07:44Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Miasto nie mówi że plany są sprzed 25 lat. Mały szczegół zwęzić ulice wywalić chodniki jak na Marszałkowskiej w Warszawie ciekawe kto za to zapłacData dodania komentarza: 13.04.2026, 18:28Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: krystynaTreść komentarza: Bardzo ciekawy i pasjonujący wywiad, Pani Elżbieta wypowiada się z ogromną pasją, widać że wie co z czym się je i posiada wiedzę na ten temat. Materiał niezwykle przyjemny w odbiorze oraz przydatny, dziękujęData dodania komentarza: 10.04.2026, 22:30Źródło komentarza: Audioportret - Elżbieta Rybak i zaproszenie na jej RODOS ;-)
Reklama
test