Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama
Wiadomości lokalne Radia Bon Ton audio

Wiadomości lokalne. Chełmskie obchody Święta Niepodległości. Rośnie sieć komunikacji publicznej w powiecie chełmskim

Powracamy do uroczystości rocznicowych w Chełmie. W trakcie obchodów przypominano o szczególnym znaczeniu Święta Niepodległości.
Wiadomości lokalne. Chełmskie obchody Święta Niepodległości. Rośnie sieć komunikacji publicznej w powiecie chełmskim
  • Chełm świętował kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczyste obchody skupione były w centralnym punkcie miasta. Nie zabrakło też sportowych akcentów – odbył się IX Chełmski Bieg Niepodległości, w którym wystartowało około 150 uczestników.
  • Mieszkańcy powiatu chełmskiego mogą liczyć na lepszy transport publiczny. System komunikacji w regionie systematycznie się rozrasta – nowe rozwiązania wprowadzają kolejne gminy, często we współpracy między sobą. Na nową linię autobusową czekają też mieszkańcy gminy Rejowiec Fabryczny.
  • W Krasnymstawie szykuje się gorąca, a właściwie lodowa atrakcja! Miejskie lodowisko wraca na Rynek Miejski – w większej wersji i z nowymi udogodnieniami. Sezon łyżwiarski ruszy już w połowie listopada, czyli o miesiąc wcześniej niż w ubiegłym roku, i potrwa aż do końca lutego 2026.


 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: SpinofoniaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy i polecamy radio! SpinofoniaData dodania komentarza: 27.04.2026, 14:08Źródło komentarza: Wieczorna ROCKosfera #414 - przegląd nowinek i odkryć muzycznychAutor komentarza: HubertTreść komentarza: Super,dziekuje. Pozdrawiam Hubert W.Data dodania komentarza: 26.04.2026, 14:35Źródło komentarza: Natura kwitnie! - 25.04.2026 - PozytywkaAutor komentarza: KrychaTreść komentarza: Spokojnie, jeszcze trochę i będzie zmiana władzy w Chełmie! Nowa ekipa posprząta po Jakubie Banaszku!Data dodania komentarza: 16.04.2026, 07:44Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Miasto nie mówi że plany są sprzed 25 lat. Mały szczegół zwęzić ulice wywalić chodniki jak na Marszałkowskiej w Warszawie ciekawe kto za to zapłacData dodania komentarza: 13.04.2026, 18:28Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: krystynaTreść komentarza: Bardzo ciekawy i pasjonujący wywiad, Pani Elżbieta wypowiada się z ogromną pasją, widać że wie co z czym się je i posiada wiedzę na ten temat. Materiał niezwykle przyjemny w odbiorze oraz przydatny, dziękujęData dodania komentarza: 10.04.2026, 22:30Źródło komentarza: Audioportret - Elżbieta Rybak i zaproszenie na jej RODOS ;-)
Reklama
test