Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Posłuchaj!
Reklama Stachniuk Optyk
Reklama
Reklama
Kibice znów wesprą potrzebujących

17. Biało-Zielony Mikołaj Fanatyków Chełmianki

Fanatycy Chełmianki rozpoczęli kolejną, 17. już edycję akcji Biało-Zielony Mikołaj, której celem jest zbiórka sprzętu codziennego użytku dla osób potrzebujących oraz wspierających je instytucji. Podczas poprzednich odsłon dobroczynnej inicjatywy udało im się przynieść uśmiech na twarzach m.in. podopiecznych domów dziecka oraz ośrodków szkolno-wychowawczych. Zbiórka funduszy prowadzona jest na stronie zrzutka.pl, a sami organizatorzy otrzymują ją pierwsze wsparcie od lokalnych firm.
17. Biało-Zielony Mikołaj Fanatyków Chełmianki
Podczas poprzedniej edycji Fanatycy Chełmianki wsparli podopiecznych kilku lokalnych instytucji

Autor: Fanatycy Chełmianki

Jak co roku, kibice biało-zielonych chcą kupić m.in. sprzęt AGD i RTV, meble, zabawki, słodycze, a także szereg przedmiotów codziennego użytku. Zakładają przeznaczyć na to min. 30 000 zł, które są zbierane za pośrednictwem portalu zrzutka.pl, na podstronie pod szyldem "bialozielonymikolaj2025".

- Każda kolejna inicjatywa spotyka się z ciepłym przyjęciem lokalnej społeczności, zarówno wśród osób prywatnych, jak też firm - mówi Sebastian Radzikowski, jeden z organizatorów, który wciela się również w postać Biało-Zielonego Mikołaja. - W poprzednich latach wspólnie pomogliśmy m.in. wychowankom i podopiecznym chełmskiego szpitala, Stowarzyszenia 25+, Chełmskiego Centrum Pomocy Dziecku i Rodzinie, świetlicy środowiskowej w Chełmie, Domu Małego Dziecka w Chełmie, Mieszkań Treningowych i Wspomaganych w Chełmie, a także do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dorohusku. Obecnie jesteśmy na etapie planowania instytucji, które wesprzemy w 17. edycji.

Więcej informacji o akcji prowadzonej przez Fanatyków Chełmianki można znaleźć na ich profilu na Facebooku, jak również poprzez kontakt w wiadomości prywatnej z organizatorami.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarzenaTreść komentarza: Trzymam kciuki za powodzenie w zebraniu środków na terapię.Data dodania komentarza: 31.12.2025, 10:00Źródło komentarza: Miłość w obliczu wyzwania: rodzice 3-letniego Szymka o walce z dystrofią Duchenne’aAutor komentarza: JaTreść komentarza: To prawda, atmosfera jest świetna, skuteczny system nauczania, niezwykli studenci i niezwykła kadra. Ten kierunek na serio łączy ludzi. Gorąco polecam .Data dodania komentarza: 22.12.2025, 14:29Źródło komentarza: Tłumaczenie jako klucz kompetencji pogranicza – działalność Katedry Slawistyki PANS w Chełmie. Spotkanie z dr Mirosławą KaweckąAutor komentarza: EudżiTreść komentarza: Zapowiada się ciekawie, dobry pommysł na scenariuszData dodania komentarza: 3.12.2025, 19:40Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 311) - Film „Bugonia” w specjalnej projekcji DKF "Rewers"Autor komentarza: TomiWuTreść komentarza: BRAWA DLA ORGANIZATORÓW AKCJI!!! TYLKO CHEŁMIANKA!!!Data dodania komentarza: 27.11.2025, 20:44Źródło komentarza: Biało - Zielony Mikołaj znowu w akcjiAutor komentarza: Starszy PanTreść komentarza: Spółdzielczy Dom Handlowy "Kosmos" i kawiarnia. Dysponuję zdjęciem dowodzącym, że tak właśnie było. Kosmos przylgnął do kawiarni zwyczajowo, powodem był "mural" na jednej ze ścian. Jego autorem był chełmski nauczyciel, pan Lewczuk.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 14:20Źródło komentarza: Kroniki miasta. Jesień 1970 roku w Chełmie: SDH z akcją pomocową, Trubadurzy nie dojechali, kontynuacja budowy miejskiego szaletu
Reklama
test