Michał Soczyński, który obecnie trenuje w Hiszpanii pod okiem Gabriela Sarmiento, ma na swoim koncie 11 zawodowych starć, wszystkie zwycięskie, a do tego aż osiem przed czasem przez KO. Na początku października, podczas KnockOut Boxing Night 41 w Zakopanem, stanął w szranki z doświadczonym Nigeryjczykiem Tonym "Sugarem" Salamem i po minucie drugiej rundy zmusił go do poddania. Przed "Soczkiem" jedno z najtrudniejszych starć w karierze, ponieważ w Chełmie - w pojedynku o pas WBC Baltic - skrzyżuje rękawice z mistrzem Ukrainy Ramazanem Muslimovem, który ma na koncie osiem zwycięstw (pięć przez KO) oraz żadnej porażki.
Wiadomości sportowe - zbliża się starcie Soczyński - Muslimov
22 listopada podczas Knockout Boxing Night 42 w Chełmie Michał Soczyński stoczy 12. zawodowy pojedynek i zmierzy się z Ramazanem Muslimovem. Gala będzie transmitowana w TVP Sport.
- Dzisiaj, 08:40

Reklama





![Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM] Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM]](https://static2.radiobonton.pl/data/articles/sm-4x3-oskubala-klientow-krasnostawskiego-banku-ukrywala-sie-20-lat-namierzyli-ja-lubelscy-lowcy-glow-1760860830.webp)

Napisz komentarz
Komentarze