- Już jutro, strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Chełmie przeprowadzą ćwiczenia ratownicze pod nazwą Zawadówka 25. Działania odbędą się na terenie zakładu o podwyższonym ryzyku awarii przemysłowej. Sprawdzana będzie gotowość jednostek Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego do reagowania w sytuacjach zagrożeń chemicznych, ekologicznych i technicznych.
- Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 6 w Chełmie odbyły się miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uhonorowano 14 dyrektorów i 33 nauczycieli za szczególne osiągnięcia oraz zaangażowanie w pracę z młodzieżą. Prezydent Jakub Banaszek podziękował pedagogom za ich codzienny trud. Pełna lista nagrodzonych dostępna jest na stronie supertydzien.pl.
- Dziś o godzinie 16:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Krasnymstawie startuje Noc Bibliotek. W programie m.in. spotkanie z Urszulą Cur, autorką książki Sprawiedliwość dla Gorgonowej, seans filmowy dla dzieci oraz kreatywne warsztaty detektywistyczne.






![[PEŁNA WERSJA] Chełmscy Ratownicy Medyczni w Studiu Radia Bon Ton! [PEŁNA WERSJA] Chełmscy Ratownicy Medyczni w Studiu Radia Bon Ton!](https://static2.radiobonton.pl/data/articles/sm-4x3-pelna-wersja-chelmscy-ratownicy-medyczni-w-studiu-radia-bon-ton-1770983923.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze