- Biurowca w ramach programu Fabryka nie będzie. Prezydent Chełma poinformował o decyzji podjętej przez rządową agencję i zarzuca obecnej władzy zaniechanie rządowych inwestycji, które — jak podkreślił — były uzgodnione za czasów gabinetu Mateusza Morawieckiego.
- Ukryta w szafie pod płaszczem – nie uciekła przed sprawiedliwością. Chełmscy kryminalni zatrzymali 44-letnią kobietę poszukiwaną listem gończym za kradzieże. Próbowała uniknąć aresztowania, chowając się w szafie w jednym z mieszkań na osiedlu. Nie pomogło – funkcjonariusze byli dokładni.
- Nowy plan zagospodarowania w gminie Dorohusk. To krok w stronę rozwoju lokalnej gospodarki. Radni uchwalili miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla Świerż Kolonii i Wólki Okopskiej. Obejmuje on 35 hektarów przeznaczonych pod produkcję, magazyny i bocznice kolejowe — kluczowe w kontekście budowy drogi ekspresowej i modernizacji przejścia granicznego.
Reklama
Wiadomości lokalne Radia Bon Ton audio
Wiadomości lokalne 29.09.2025. Biurowca w ramach programu Fabryka nie będzie?
Prezydent Chełma poinformował o decyzji podjętej przez rządową agencję w sprawie programu Fabryka i zarzuca obecnej władzy zaniechanie rządowych inwestycji.
- Wczoraj, 15:43

Reklama
Napisz komentarz
Komentarze