Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama reklama FFCL
Reklama Stachniuk Optyk

Mikołajki w rytmie rocka [VIDEO]

Tegoroczne Mikołajki Bluesowo-Rockowe, które odbyły się w Kawiarni Artystycznej DeCaffencja ewidentnie trafił w gust chełmskich miłośników muzyki. Lokal pękał w szwach, a trzy zespoły pokazały, że lokalna scena jest godna uwagi.
Mikołajki w rytmie rocka [VIDEO]

Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się muzycy chełmskiej grupy Hot Load, w składzie: Darek Treeskiller (wokal), Caroline Stefanek (bas), Krzysiek Kuflewski (gitara, wokal) oraz Konrad Koczwara (bębny). Jak brzmią? Posłuchajcie sami, jak wykonali numer "Here I Am":

hot_load.mp4

Hot Load to mieszanka klasycznego rocka oraz młodzieńczego ducha. W swojej muzyce inspirują się takimi ikonami jak: KISS, Motorhead, Guns N'Roses, Bon Jovi oraz Metallica. Pełna sala w DeCaffencji pokazała, że ten styl jest wciąż kochany przez chełmian. Grupa Hot Load gościła również na antenie Radia Bon Ton w audycji Wieczorna ROCKosfera, której możecie posłuchać TUTAJ.

Jako drudzy na scenie zaprezentowali się muzycy z Mellow Driver z Lublina. Tworzący blues-rocka zespół porwał publiczność połączeniem ostrego grania, dźwięków saksofonu i ciekawych tekstów:

mellow.mp4

Mellow Driver to zespół, który powstał w 1993 r., ale jakiś czas temu się reaktywował. Grupa inspiruje się takimi kapelami jak: ZZ TOP, Kortez, The Cult, Danzig oraz Illusion.

Mikołajki zamknął występ grupy Klimat W z Chełma, tworzącej szeroko pojętego blues-rocka.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ReklamaAdvertisement
KOMENTARZE
Autor komentarza: strony-internetowe.radom.plTreść komentarza: superData dodania komentarza: 25.04.2025, 00:46Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 157)Autor komentarza: AdamTreść komentarza: Uważam, że największe szanse na wygranie 69. Konkursu Piosenki Eurowizji w Bazylei w Szwajcarii ma Albania, Australia, Chorwacja, Czechy, Islandia, Niemcy,Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:28Źródło komentarza: Faworyci do wygrania Eurowizji 2025! - BonTonacjaAutor komentarza: zeciaTreść komentarza: Wtargnięcie na posesję to bezprawne wejście na prywatny teren, karane na podstawie art. 193 KK. Obejmuje przekroczenie granicy lub pozostanie mimo wezwania do wyjścia. Właściciel może wezwać policję, która ukara sprawcę mandatem (do 500 zł) lub skieruje sprawę do sądu (grzywna, ograniczenie wolności). Dokumentacja, np. nagrania, jest kluczowa. W obronie koniecznej można użyć siły, ale tylko w granicach rozsądku. Tablice ostrzegawcze i monitoring zmniejszają ryzyko wtargnięć. Właściciel powinien działać zgodnie z prawem, unikając nadmiernej reakcji, by nie narazić się na konsekwencje. Skuteczna ochrona to prewencja i szybkie zgłoszenie na policję. https://www.nowin.pl/2024/01/11/czym-jest-wtargniecie-na-posesje-jak-wlasciciel-moze-sie-bronic/Data dodania komentarza: 16.04.2025, 15:57Źródło komentarza: Czym właściwie jest teren prywatny i jak zadbać o jego zabezpieczenie?Autor komentarza: Z podziwem i miłością - Marysia :)Treść komentarza: Ola jest cudowną artystką, ale też wspaniałą, ciepłą i pełną spokoju osobą. Miałam przyjemność poznać ją osobiście — powiedziałabym nawet, że bardzo dobrze, bo jestem jej młodszą siostrą. Niesamowite jest obserwować, jak bardzo się rozwinęła i jak ogromne postępy nieustannie robi. Widziałam, jak podczas pandemii zaczynała swoją przygodę z malarstwem, i wiem, że wkłada w to całe swoje serce — i to jest piękne. Jest szczera w tym, co robi, co sprawia, że jej sztuka jest tak wartościowa. Spokój i piękno bijące z jej duszy idealnie współgrają z jej twórczością. Jestem z niej dumna i niesamowicie mnie wzrusza. Każdy etap, przez który przechodzi, i sposób, w jaki to robi, jest dla mnie ogromną inspiracją.Data dodania komentarza: 11.04.2025, 23:29Źródło komentarza: Gość Radia Bon Ton - Aleksandra Krawczuk vel Walczuk (malarka)Autor komentarza: infantylna autorkaTreść komentarza: Infantylne pytania.Data dodania komentarza: 10.04.2025, 13:55Źródło komentarza: Miasto Na Fali - odc. 143.
Reklama
ReklamaAdvertisement
Reklama
test