Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Wiadomości lokalne Radia Bon Ton audio

Wiadomości lokalne 24.09.2025

Aż 10 firm złożyło oferty w przetargu na przebudowę i rozbudowę ulicy Fabrycznej oraz przebudowę Przemysłowej w Chełmie. Dziś otwarto propozycje wykonawców – i wszystko wskazuje na to, że przetarg uda się rozstrzygnąć, bo wszystkie oferty mieszczą się w budżecie zaplanowanym przez miasto.
Wiadomości lokalne 24.09.2025

Źródło: Google maps

  • Aż 10 firm złożyło oferty w przetargu na przebudowę i rozbudowę ulicy Fabrycznej oraz przebudowę Przemysłowej w Chełmie. Dziś otwarto propozycje wykonawców – i wszystko wskazuje na to, że przetarg uda się rozstrzygnąć, bo wszystkie oferty mieszczą się w budżecie zaplanowanym przez miasto.
  • Zbliża się rocznica bitwy pod Wytycznem – jednej z ostatnich walk kampanii wrześniowej. Pamięć o poległych żołnierzach kultywuje Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie. 30 września, odbędą się oficjalne obchody rocznicowe. Jednak zaplanowano też inną formę upamiętnienia tego wydarzenia i jego uczestników.
  • Wczoraj doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych z udziałem maszyn rolniczych. W Suchodołach w gminie Fajsławice samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym z siewnikiem. Kierowca forda trafił do szpitala . W Depułtyczach Królewskich, kombajn zbożowy zsunął się z remontowanego mostu i zawiesił na konstrukcji. Uważajmy na drogach – szczególnie w okresie wzmożonych prac rolniczych.


 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklamarekrutacja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkanka osiedlaTreść komentarza: Za mało smrodu z oczyszczalni ścieków to trzeba dołożyć składowisko.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 15:08Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Chełm: mieszkańcy chcą szczegółowych informacji o planowanym składowiskuAutor komentarza: GregTreść komentarza: Tak samo na Wołyńskiej ten sam proceder. Nie dość że z rana trzeba się stawić i czekać w kolejce aby się zarejestrować bo nikt nie odbiera telefonów. Niestety ale to chyba norma w tym Chełmie.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 12:09Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: jamlenkaTreść komentarza: A konieczność wstawania o nieludzkiej porze i wystawania pod drzwiami przychodni, gdy jest się chorym, w chłodzie i mrozie, żeby się zarejestrować na dany dzień, nie narusza zbiorowych praw pacjenta? Czemu to jest wciąż przez wszystkich akceptowany standard w publicznych przychodniach?Data dodania komentarza: 23.01.2026, 20:02Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: IwonaTreść komentarza: A gdzie był Pan Prezydent do tej pory?Data dodania komentarza: 17.01.2026, 21:26Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schroniskuAutor komentarza: MariannaTreść komentarza: Bez szans na zebranie takiej kwoty.Data dodania komentarza: 16.01.2026, 07:11Źródło komentarza: Miłość w obliczu wyzwania: rodzice 3-letniego Szymka o walce z dystrofią Duchenne’a
Reklama
test