Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama
Uwaga pacjenci i odwiedzający!

Ograniczenia odwiedzin w szpitalu we Włodawie

Włodawski szpital wprowadza czasowe ograniczenia w odwiedzinach pacjentów. Decyzja dyrekcji i Zespołu Kontroli Zakażeń ma związek z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 i obowiązuje w wybranych oddziałach do odwołania.
Ograniczenia odwiedzin w szpitalu we Włodawie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie poinformował o wprowadzeniu ograniczeń w odwiedzinach pacjentów. Decyzja ta ma związek ze wzrostem liczby zachorowań na COVID-19 i podyktowana jest troską o bezpieczeństwo osób hospitalizowanych oraz personelu medycznego.

Odwiedziny zostały wstrzymane na Oddziale Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Urazowo-Ortopedycznym oraz na Oddziale Ginekologicznym. Wyjątkiem są sytuacje szczególne – w przypadku pacjentów w terminalnej fazie choroby lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia. Wówczas możliwość wejścia na oddział wymaga zgody kierownika lub lekarza dyżurnego.

Osoby dopuszczone do odwiedzin muszą bezwzględnie stosować się do zasad bezpieczeństwa: założyć maseczkę ochronną zakrywającą usta i nos oraz wykonywać polecenia personelu. Co ważne, personel ma prawo odmówić odwiedzin osobom, u których widoczne są objawy infekcji.

Dyrekcja szpitala podkreśla, że ograniczenia obowiązują do odwołania.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EudżiTreść komentarza: Zapowiada się ciekawie, dobry pommysł na scenariuszData dodania komentarza: 3.12.2025, 19:40Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 311) - Film „Bugonia” w specjalnej projekcji DKF "Rewers"Autor komentarza: TomiWuTreść komentarza: BRAWA DLA ORGANIZATORÓW AKCJI!!! TYLKO CHEŁMIANKA!!!Data dodania komentarza: 27.11.2025, 20:44Źródło komentarza: Biało - Zielony Mikołaj znowu w akcjiAutor komentarza: Starszy PanTreść komentarza: Spółdzielczy Dom Handlowy "Kosmos" i kawiarnia. Dysponuję zdjęciem dowodzącym, że tak właśnie było. Kosmos przylgnął do kawiarni zwyczajowo, powodem był "mural" na jednej ze ścian. Jego autorem był chełmski nauczyciel, pan Lewczuk.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 14:20Źródło komentarza: Kroniki miasta. Jesień 1970 roku w Chełmie: SDH z akcją pomocową, Trubadurzy nie dojechali, kontynuacja budowy miejskiego szaletuAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Wspaniały koncert, byłam w Lublinie, polecam gorąco.Data dodania komentarza: 22.11.2025, 12:06Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 302) – "Pop Opera" w Chełmskim Domu KulturyAutor komentarza: DorciaTreść komentarza: Warto się wybrać w sobotni wieczór. Trochę opery, trochę musicalu, trochę rozrywki, wszystko lekko oprawione dialogami artystów. Wśród wokalistek nasza dziewczyna z Chełma - Angelika Gaj.Data dodania komentarza: 22.11.2025, 12:02Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 302) – "Pop Opera" w Chełmskim Domu Kultury
Reklama
test