Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Posłuchaj!
Reklama Stachniuk Optyk
Reklama
Reklama

Brawura, alkohol i narkotyki. 26-latek dachował po zderzeniu z Audi

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie, marihuana w kieszeni i brawurowa próba wyprzedzania – tak zakończyła się jazda 26-latka z powiatu radzyńskiego w Korolówce Osadzie. W sobotnie popołudnie mężczyzna uderzył w inne auto, wpadł do rowu i dachował. Jego pasażer trafił do szpitala.
Brawura, alkohol i narkotyki. 26-latek dachował po zderzeniu z Audi

Źródło: KPP Włodawa

Do groźnego wypadku doszło w sobotę (9 sierpnia) w miejscowości Korolówka Osada na drodze wojewódzkiej nr 812. 26-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego, kierując Audi A4, zdecydował się na wyprzedzanie jadącego w stronę Żukowa Audi Q5. W trakcie manewru zauważył pojazd nadjeżdżający z przeciwka i próbował wrócić na swój pas ruchu. Manewr zakończył się uderzeniem w wyprzedzane Audi Q5, które wpadło do rowu.

Po zderzeniu kierowca A4 stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, również wpadł do rowu i dachował. Jego 28-letni pasażer trafił do szpitala z obrażeniami ciała. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obaj mężczyźni byli nietrzeźwi. Kierowca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Fot. KPP Włodawa

Podczas interwencji policjanci znaleźli przy 26-latku susz roślinny, który po badaniu okazał się marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany i w niedzielę usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowania wypadku oraz posiadania środków odurzających. Odpowie także za popełnione wykroczenie.

Na szczęście kierująca Audi Q5, 21-letnia mieszkanka powiatu łukowskiego, oraz trójka jej pasażerów nie odnieśli obrażeń.

Policja apeluje o rozsądek i ostrożność na drodze. – Za kierownicę wsiadajmy trzeźwi i wypoczęci. Zdejmijmy nogę z gazu i stosujmy się do przepisów. Brak rozwagi, nadmierna prędkość, brawura i alkohol to najczęstsze przyczyny wypadków – przypominają funkcjonariusze.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarzenaTreść komentarza: Trzymam kciuki za powodzenie w zebraniu środków na terapię.Data dodania komentarza: 31.12.2025, 10:00Źródło komentarza: Miłość w obliczu wyzwania: rodzice 3-letniego Szymka o walce z dystrofią Duchenne’aAutor komentarza: JaTreść komentarza: To prawda, atmosfera jest świetna, skuteczny system nauczania, niezwykli studenci i niezwykła kadra. Ten kierunek na serio łączy ludzi. Gorąco polecam .Data dodania komentarza: 22.12.2025, 14:29Źródło komentarza: Tłumaczenie jako klucz kompetencji pogranicza – działalność Katedry Slawistyki PANS w Chełmie. Spotkanie z dr Mirosławą KaweckąAutor komentarza: EudżiTreść komentarza: Zapowiada się ciekawie, dobry pommysł na scenariuszData dodania komentarza: 3.12.2025, 19:40Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 311) - Film „Bugonia” w specjalnej projekcji DKF "Rewers"Autor komentarza: TomiWuTreść komentarza: BRAWA DLA ORGANIZATORÓW AKCJI!!! TYLKO CHEŁMIANKA!!!Data dodania komentarza: 27.11.2025, 20:44Źródło komentarza: Biało - Zielony Mikołaj znowu w akcjiAutor komentarza: Starszy PanTreść komentarza: Spółdzielczy Dom Handlowy "Kosmos" i kawiarnia. Dysponuję zdjęciem dowodzącym, że tak właśnie było. Kosmos przylgnął do kawiarni zwyczajowo, powodem był "mural" na jednej ze ścian. Jego autorem był chełmski nauczyciel, pan Lewczuk.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 14:20Źródło komentarza: Kroniki miasta. Jesień 1970 roku w Chełmie: SDH z akcją pomocową, Trubadurzy nie dojechali, kontynuacja budowy miejskiego szaletu
Reklama
test