Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama
Bądźcie z nami na 104.9 FM

Wakacyjna ramówka Radia Bon Ton!

Słońce w lato grzeje niezwykle mocno, ale oprócz tego, rozgrzewać was będzie wakacyjny program Radia Bon Ton! Mamy dla Was kilka nowych propozycji, ale nie zapominamy o waszych ulubionych audycjach, które też znajdą swoje miejsce na częstotliwości 104.9FM w te wakacje!
Wakacyjna ramówka Radia Bon Ton!

Cykliczne programy na wakacje

Niezmiennie od 7:00 do 16:00 będą z Wami nasi prowadzący: Kinga Miszczyk, Jarosław Chołota, Jan Zieliński i Dominik "Fox" Feldman. Czuwają cały czas, serwując najlepszą muzykę w tej części Lubelszczyzny i najciekawsze wieści ze świata. Są też dostępni dla Was pod numerem 82 563 22 22, gdyby coś się wydarzyło, nie wahajcie się zadzwonić. Od poniedziałku do piątku usłyszycie także garść wiadomości o różnych aspektach życia lokalnego i nie tylko. Nie zabraknie wiadomości lokalnych, serwowanych codziennie między 7:30 a 17:30. O tym co się dzieje w regionie, informować was będzie Eliza Kudelska-Nowosad i Monika Łubkowska, wraz z dziennikarzami Radia Bon Ton oraz Super Tygodnia. Wieści z kraju i na świecie usłyszycie natomiast między 6:00 a 22:00. Marcin Petruk będzie was informować na bieżąco, co się dzieje w sporcie lokalnym, między 8:30 a 16:30, a także o tym co na drogach, o 7:40, 8:40, 14:40 i 15:40. 

 

Wakacyjne audycje

  • NOWOŚĆ! Zabierz angielski na wakacje! - od poniedziałku do piątku 8:10 i 13:40 - prowadzi Kinga Miszczyk. "False Friends Alert" - zdradliwe słówka, które wyglądają znajomo… ale znaczą coś zupełnie innego! "Word of the Day" - idiomy, które warto znać. Znaczenie, przykłady i ciekawostki! Zacznij dzień z nowym słowem na języku!
  • NOWOŚĆ! Kompas FM - od poniedziałku do piątku 9:10 i 14:10 - prowadzi Jan Zieliński. Wakacyjny niezbędnik turystyczny! W Radiu Bon Ton usłyszycie o tym, co warto zwiedzać, o czym warto pamiętać na wyjeździe oraz o tym, co definiuje tegoroczne wakacje.
  • Bliżej kultury na wakacje - od poniedziałku do piątku 9:40 i 16:10 - prowadzi Monika Łubkowska. Letnia odsłona Waszego ulubionego programu kulturalnego!  Na 104.9FM usłyszycie o najciekawszych kulturalnych wydarzeniach w Chełmie, Krasnystawie, Włodawie i trzech powiatach.
  • NOWOŚĆ! Wakacyjna Lista Przebojów - od poniedziałku do piątku 10:40 i 15:10 - prowadzi Kinga Miszczyk. Przestrzeń na Wasze wakacyjne szlagiery! To właśnie wy macie szansę, aby Chełm, Krasnystaw, Włodawa i okolice usłyszały, to co w duszy Wam gra.
  • Samorządowe 5 Minut - w wybrane dni o 12:20 - przysłowiowe "5 minut" poświęcone działaniom lokalnych samorządów. Nasi goście omawiają najważniejsze inicjatywy i inwestycje w swoich regionach.
  • Nowe Cztery Kąty - wtorek 12:40 - prowadzi Jan Zieliński i goście. W Radiu Bon Ton już od marca możecie usłyszeć o tym, co dzieje się na rynku nieruchomości i nie tylko! W wakacje nasi eksperci dalej będą wam mówić o tym, co najważniejsze w kwestii nieruchomości!
  • Magazyn Sportowy - sobota 9:05 - prowadzi Marcin Petruk. Tygodniowe podsumowanie wydarzeń sportowych i weekendowa pigułka najważniejszych sukcesów naszych lokalnych sportowców.
  • Nasze małe wyspy - środa 20:00 - prowadzi Anna Bobruś. Program o mniejszych społecznościach. Choć rozsiane są wszędzie, nie zawsze są zauważane, więc dajemy im przestrzeń na to, abyście mogli poznać ich zajęcia i historie.
  • Audioportret - czwartek - 20:00 - prowadzi Przemysław Kargul. Autorski format, w którym posłuchacie pasjonujących rozmów z lokalnymi personami, które mają trochę ciekawych myśli do przekazania.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklamaszkoła językowa
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Wojciech Werus Przedstawiciel Stowarzyszenia Historyczno-Poszukiwawczego WolicaTreść komentarza: Droga Pani Lucyno. Jak dobrze pamiętam kilka ładnych lat temu nie można było znaleźć właścicieli tego zabytku. Jedni uważali, że są w Kanadzie drudzy, że w USA... Nie odpowiadali na pisma od Konserwatora Zabytków w sprawie stanu zabytku... Od 1995 roku są za niego odpowiedzialni i doprowadzili do jego całkowitego zniszczenia! Tak dokładnie! Nie robiąc tam nic też się go niszczy! Powinno być im wstyd! A z podatkami też mieliście problemy tylko po doniesieniach medialnych niektórzy zaczęli drążyć czy wszystko jest uregulowane! Trzeba było to komuś sprzedać. Komuś kto ma wizję! Jak tak poaiadacie wszystkie dokumenty to warto również posiadać korespondencję od Wojewódzkiego Lubelskiego Konserwatora Zabytków... Czy nie docierała do miejsca zamieszkania?!Data dodania komentarza: 17.09.2025, 08:45Źródło komentarza: Zapomniany pałac w Stryjowie - PinezkaAutor komentarza: jaaTreść komentarza: szczególnie ważne wyłącz główny wyłącznik prądu, jak wrócisz to kupisz nowa lodówkę , nowe podłogi bo lodówka zaleje podłogi i nowe jedzonko, gratulacjeData dodania komentarza: 14.09.2025, 19:08Źródło komentarza: Jak zabezpieczyć dom na wypadek ewakuacji? Praktyczny poradnik dla mieszkańców ChełmaAutor komentarza: Lucyna B.Treść komentarza: Panie Janie, Pałac Stryjów - poprawka - obecni właściciele mieszkają w USA, stanie PA a nie Canadzie. Jest z nimi kontakt - płaca na bieżąco podatki w Gminie Izbica i odprowadzają dzierzawe za wieczyste użytkowanie pałacu do starostwa Krasnystaw. Obecni właściciele (z 3, 1 zmarł) kupili m.in. Palac w 1995roku od tamtejszego zadłużonego Wawel - zakłady Cukiernicze w krakowie- Wykupili ich z długu przejmując ich majątek m in. palac i obręb wokół niego . Posiadam całą dokumentację .Data dodania komentarza: 13.09.2025, 16:25Źródło komentarza: Zapomniany pałac w Stryjowie - PinezkaAutor komentarza: LWTreść komentarza: 😔Data dodania komentarza: 13.09.2025, 16:11Źródło komentarza: Zapomniany pałac w Stryjowie - PinezkaAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Piękna Inicjatywa 😊Data dodania komentarza: 13.09.2025, 15:37Źródło komentarza: Gminny Festiwal Kultury Regionalnej "Łączymy Pokolenia" - rozmowa z Pauliną Stafijowską - dyrektorką Domu Kultury w Kraśniczynie
Reklama
test