Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Magazyn Sportowy #128 (07-12-2024)

Przegląd wydarzeń sportowych z Chełma, Krasnegostawu, Włodawy i z dalszych zakątków Polski oraz rozmowy z trenerami i sportowcami z naszego regionu.
Magazyn Sportowy #128 (07-12-2024)

Część I: relacja ze startu naszych zawodników w VIII Halowych Ogólnopolskich Mistrzostwach Czwartków Lekkoatletycznych / podsumowanie jesiennej ligi w Steel Dart Chełm / rozmowa z Julią Radelczuk, wychowanką UKSu Tempo Chełm, na temat tegorocznych startów:

Część II: zaproszenie na turniej halowej piłki nożnej organizowany przez chełmski oddział Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w ramach kolejnego finału WOŚP / relacje z rozgrywek z udziałem tenisistów stołowych Ogniwa Chełm, SMSu Włodawa i UKSu Żaczek Fajsławice / medalowy występ pięściarzy Centrum Sportów Walki Bastion w Chełmie w turnieju w Złotowie:

Część III: zwycięski powrót siatkarzy KPSu Krasnystaw do rozgrywek w lidze wojewódzkiej / podsumowanie udanego sezonu minimotocyklowego Mieszka Kamińskiego:

Część IV: udany udział pięściarzy MKSu Olimp Chełm w turnieju w ukraińskim Włodzimierzu / medale taekwondoków UKSu Songo Krasnystaw zdobyte w Toruniu / sukcesy zapaśników z województwa lubelskiego podczas turnieju w Teresinie / kolejne medale Zuzanny Zdybel z UKSu Wodnik Krasnystaw / ostatnie listopadowe starty zawodników Chełm Biega:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklamaszkoła językowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: jaaTreść komentarza: szczególnie ważne wyłącz główny wyłącznik prądu, jak wrócisz to kupisz nowa lodówkę , nowe podłogi bo lodówka zaleje podłogi i nowe jedzonko, gratulacjeData dodania komentarza: 14.09.2025, 19:08Źródło komentarza: Jak zabezpieczyć dom na wypadek ewakuacji? Praktyczny poradnik dla mieszkańców ChełmaAutor komentarza: Córcia ze złotą rybkąTreść komentarza: Cieszę się, że mogę być częścią tej pasji. Cała rodzina jest dumna z takiego talentu. 💖Data dodania komentarza: 7.08.2025, 11:50Źródło komentarza: Nasze Małe Wyspy 6.08.2025 - na wyspę fotograficzną Radka Masłowskiego zaprasza Anna BobruśAutor komentarza: Treść komentarza: Pani Żaneta pełen profesjonalizm i zaangażowanie. 👌Data dodania komentarza: 27.06.2025, 23:11Źródło komentarza: Goście Radia Bon Ton. "Drzewo genealogiczne, które połączyło pokolenia". O konkursie "Bez korzeni nie zakwitniesz".Autor komentarza: CzarliTreść komentarza: No nie. Polecam zapoznać się z orzecznictwem sądów. Pieszy wchodzący na przejście dla pieszych to nie jest wyłącznie pieszy, którego jedna noga jest na chodniku, a druga na ulicy. Taka interpretacja byłaby absurdalna. Wg dotychczasowego orzecznictwa, jeśli pieszy w sposób oczywisty swoim zachowaniem sugeruje zamiar wejścia na przejście dla pieszych, to jest pieszym wchodzącym na przejście dla pieszych.Data dodania komentarza: 21.06.2025, 18:12Źródło komentarza: Gość Radia Bon Ton - Mariusz Ostrowski, dyrektor WORD w ChełmieAutor komentarza: tubylecTreść komentarza: Zgodnie z artykułem 13, ustępem 1a ustawy o Prawie o ruchu drogowym, informują w dość jasny sposób: „Pieszy znajdujący się na przejściu dla pieszych ma pierwszeństwo przed pojazdem. Pieszy wchodzący na przejście dla pieszych ma pierwszeństwo przed pojazdem, z wyłączeniem tramwaju”. Przepis wyraźnie wskazuje, że zbliżając się do przejścia pieszy pierwszeństwa nie ma. twierdzenie, że jest inaczej jest nadinterpretacją chętnie wykorzystywaną przez stróżów prawa i cwaniaczków naciągających kierowców na mandat lub "rekompensatę". Kamera w samochodzie pozwoli uniknąć wielu kłopotów.Data dodania komentarza: 16.05.2025, 17:02Źródło komentarza: Gość Radia Bon Ton - Mariusz Ostrowski, dyrektor WORD w Chełmie
Reklama
test