Pieniądze, które udało się zebrać Fundacji Się Pomaga, już pomogły - aż siedmiu osobom. 22-miesięcznej Zuzannie ze Szczecina, 2-letniemu Tomkowi z Motycza, i 3-letniemu Krzysiowi z Torunia. Pomoc otrzymali także: 3-letni Nikodem z Pomorza, Alex (4-latek z Warszawy), zaledwie 5-cio-miesięczna Nadia z województwa świętokrzyskiego, a także Konrad (21-latek z Wielkopolski). Łącznie, na tą szóstkę dzieci i Konrada, przekazano 300 tysięcy zł z kwoty, którą udało się uzbierać dla Kamili Ślązak. To pomogło zamknąć zbiórki dla tych wszystkich wymienionych osób. Ich rodziny nie kryją zaskoczenia i wielkiej wdzięczności.
Co więcej - niewykorzystane dawki bardzo drogiego leku Soliris, który zakupiono dla Kamili, zostaną przekazane innym chorym na hemoglobinurię pacjentów.




![Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM] Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM]](https://static2.radiobonton.pl/data/articles/sm-4x3-oskubala-klientow-krasnostawskiego-banku-ukrywala-sie-20-lat-namierzyli-ja-lubelscy-lowcy-glow-1760860830.webp)



Napisz komentarz
Komentarze