- W sylwestrową noc, ale też i kolejne dni po znów wystrzeliły tysiące fajerwerków, tymczasem wiele z nich mogło się okazać niebezpiecznych ze względu na niespełnianie wymagań. W wiadomościach o kontroli tego typu wyrobów.
- Stało się tak, jak przewidywali niemal wszyscy obserwatorzy procesu związanego z uruchomieniem zakładu nawozowego w Buśnie. Do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Chełmie wpłynęły trzy odwołania od decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla tego przedsięwzięcia.
- Wyglądało groźnie, ale okazało się, że to tylko kolizja. Mowa o zderzeniu dwóch ciężarowych volvo, do którego doszło wczoraj ok. 17:40 na ulicy Rejowieckiej w Chełmie.
- Kamil Borowski, jeden z reprezentantów Chełm Biega, może się pochwalić fenomenalnym podsumowanie zeszłorocznego sezonu startowego.

Źródło: UOKiK
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze