Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Wiadomości lokalne 12.09.2023 g. 9.30

Wiadomości lokalne 12.09.2023 g. 9.30

Źródło: KPP Krasnystaw

  • W ciągu ostatniego weekendu krasnostawscy policjanci zatrzymali 9 kierujących, którzy byli pod działaniem alkoholu. Rekordzista miał prawie 3. Posypały się mandaty i wnioski do sądu.
  • Chełmski magistrat zmienia lokalizację Wydziału Gospodarki Odpadami Komunalnymi i Wydziału Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska. Nowy adres przedstawiamy w wiadomościach.
  • Jeśli nie ma przeciwskazań zdrowotnych można dziś oddać krew. Ruszyła jej zbiórka w siedzibie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie. Potrwa do 13.00
  • Blisko 7 tysięcy złotych stracił 53-letni mieszkaniec Włodawy, który uwierzył, że musi zaktualizować swoje dane na koncie Allegro. Przeglądając pocztę elektroniczną, zauważył maila od administracji rzekomego portalu aukcyjnego.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
test