Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Chełmianka przegrała 0:3 z Zagłębiem Sosnowiec

W sobotnie popołudnie piłkarze Chełmianki zakończyli tegoroczną pucharową przygodę.
Chełmianka przegrała 0:3 z Zagłębiem Sosnowiec

Autor: chelmianka.pl

Mimo porażki 0:3 z czołowym klubem I ligi - Zagłębiem Sosnowiec - wstydu nie przynieśli. Podopiecznych Artura Bożyka na konferencji prasowej komplementował nawet trener gości, Dariusz Banasik.
Do 75 minuty meczu, żadnej z drużyn nie udało się zdobyć gola. Minutę później goście wyszli na prowadzenie, jednak już w następnej akcji biało-zieloni mieli szansę wyrównać stan meczu. Niestety piłka po strzale Michała Wołosa z rzutu karnego obiła słupek bramki bronionej przez Dawida Kudłę. W końcowych fragmentach gry, Chełmianka starała się odrobić stratę, jednak nadziała się na kontry Zagłębia, tracąc kolejne dwa gole. Ostatecznie przegrała 0:3 i pożegnała się z marzeniami o grze na PGE Narodowym.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
test