Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama

Jakub Oleszek nowym z-cą dyrektora ds. medycznych Stacji Ratownictwa Medycznego

Jakub Oleszek został wczoraj wybrany zastępcą dyrektora ds. medycznych Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie.
Jakub Oleszek nowym z-cą dyrektora ds. medycznych Stacji Ratownictwa Medycznego

Autor: stock

Konkurs na to stanowisko odbył się wczoraj. Przystąpiło do niego dwóch kandydatów: Jakub Oleszek, dotychczas pełniący obowiązki zastępcy dyrektora chełmskiej SRM oraz Piotr Kiwiński, specjalista chirurg-onkolog, posiadający także specjalizację z medycyny ratunkowej. Dziewięcioosobowa komisja konkursowa, której przewodniczył Arkadiusz Bratkowski, członek zarządu województwa lubelskiego, zdecydowaną większością głosów wybrała Jakuba Oleszka.

Nowy zastępca dyrektora ds. medycznych Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie jest lekarzem ortopedą. Posiada też specjalizację II stopnia z ratownictwa medycznego.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Pacjent 06.10.2020 12:58
Pan doktor Oleszek jest niesamowicie miłą osobą. Która przyjmuje pacjenta na tygodniowy pobyt na NFZ do szpitala, robi badania, udziela trzy teleporady, a potem inkasuje 7 tys. Można? Można. A może CBA, tudzież prowokacja uświadomiłaby mu, że nie jest bezkarny.

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
test