Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Magazyn Sportowy #40 (11-03-2023)

Przegląd wydarzeń sportowych z Chełma, Krasnegostawu, Włodawy i z dalszych zakątków Polski oraz rozmowy z trenerami i sportowcami z naszego regionu.
Magazyn Sportowy #40 (11-03-2023)

Część I: ukończenie przez Andrzeja Makaryczewa z grupy Chełm Biega sześciu wyścigów z cyklu World Marathon Majors / tytuł trenerki roku dla Pauliny Biegi, wychowanki Cementu Gryfa Chełm / sukces siatkarek ze Szkoły Podstawowej w Krupem / czterokrotne podium tancerek Freak Dance Academy w Zapasach Tanecznych w Nisku / srebrny medal Rafała Czajkowskiego z Fabryki Sportu:

Część II: relacja z meczu Chełmianka - Podlasie Biała Podlaska / dalsze przygotowania do rundy rewanżowej w drużynach: Start Krasnystaw, Bug Hanna, Kłos Gmina Chełm, Ogniwo Wierzbica, Ruch Izbica, Włodawianka, Granica Dorohusk, Bug II Hanna i Sawena Sawin:

Część III: udział braci Bierzanowskich w siódmej edycji "Ninja Warrior Polska" / kolejne medale zapaśników Cementu Gryfa Chełm / obóz szkoleniowy w Nałęczowie z udziałem sensei z Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori oraz Klubu Karate Kyokushin Kanku w Chełmie:

Część IV: turnieje z udziałem tenisistów stołowych Ogniwa Chełm, SMS Włodawa i Żaczka Fajsławice / dwie walki pięściarzy Olimpu Chełm / turniej z udziałem Sokoła Krasnystaw:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: SpinofoniaTreść komentarza: Bardzo dziękujemy i polecamy radio! SpinofoniaData dodania komentarza: 27.04.2026, 14:08Źródło komentarza: Wieczorna ROCKosfera #414 - przegląd nowinek i odkryć muzycznychAutor komentarza: HubertTreść komentarza: Super,dziekuje. Pozdrawiam Hubert W.Data dodania komentarza: 26.04.2026, 14:35Źródło komentarza: Natura kwitnie! - 25.04.2026 - PozytywkaAutor komentarza: KrychaTreść komentarza: Spokojnie, jeszcze trochę i będzie zmiana władzy w Chełmie! Nowa ekipa posprząta po Jakubie Banaszku!Data dodania komentarza: 16.04.2026, 07:44Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Miasto nie mówi że plany są sprzed 25 lat. Mały szczegół zwęzić ulice wywalić chodniki jak na Marszałkowskiej w Warszawie ciekawe kto za to zapłacData dodania komentarza: 13.04.2026, 18:28Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: krystynaTreść komentarza: Bardzo ciekawy i pasjonujący wywiad, Pani Elżbieta wypowiada się z ogromną pasją, widać że wie co z czym się je i posiada wiedzę na ten temat. Materiał niezwykle przyjemny w odbiorze oraz przydatny, dziękujęData dodania komentarza: 10.04.2026, 22:30Źródło komentarza: Audioportret - Elżbieta Rybak i zaproszenie na jej RODOS ;-)
Reklama
test