Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama

Magazyn Sportowy #39 (03-03-2023)

Przegląd wydarzeń sportowych z Chełma, Krasnegostawu, Włodawy i z dalszych zakątków Polski oraz rozmowy z trenerami i sportowcami z naszego regionu.
Magazyn Sportowy #39 (03-03-2023)

Część I: relacja z I Patriotycznego Turnieju Bokserskiego zorganizowanego przez Centrum Sportów Walki Bastion w Chełmie / relacja z meczu ChKS Arka Chełm - Centrum Augustów / treningi Michała Soczyńskiego przed galą Dzierżoniów Boxing Night / medale zawodników Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori i Klubu Karate Kyokushin Kanku w Chełmie / srebrny medal zapaśnika Cementu Gryfa Chełm / dwa medale reprezentantów sekcji podnoszenia ciężarów Olimpu Chełm / zmiany w rankingu Chełmskiej Ligi Squasha:

Część II: przygotowania do rundy wiosennej w zespołach: Chełmianka, Start Krasnystaw, Bug Hanna, Kłos Gmina Chełm, Unia Rejowiec, Ruch Izbica, Brat Siennica Nadolna i Spółdzielca Siedliszcze:

Część III: przygotowania do rundy wiosennej w zespołach: Włodawianka, Vitrum Wola Uhruska, Eko Różanka i GKS Łopiennik / nabór w żeńskiej sekcji UKS Niedźwiadek Chełm / medale zawodników sekcji strzeleckiej Fabryki Sportu / zwycięska walka Ernesta Dorosza w 26 edycji Thunderstrike Fight League / zawodnicy GKK Peleton Okszów w rankingu najlepszych kolarzy:

Część IV: relacje z biegów z udziałem zawodników sekcji biegowej Ruchu Izbica i grupy Chełm Biega / starty turniejowe tenisistów stołowych UKS Żaczek Fajsławice / Ogniwo Chełm i SMS Włodawa:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkanka osiedlaTreść komentarza: Za mało smrodu z oczyszczalni ścieków to trzeba dołożyć składowisko.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 15:08Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Chełm: mieszkańcy chcą szczegółowych informacji o planowanym składowiskuAutor komentarza: GregTreść komentarza: Tak samo na Wołyńskiej ten sam proceder. Nie dość że z rana trzeba się stawić i czekać w kolejce aby się zarejestrować bo nikt nie odbiera telefonów. Niestety ale to chyba norma w tym Chełmie.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 12:09Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: jamlenkaTreść komentarza: A konieczność wstawania o nieludzkiej porze i wystawania pod drzwiami przychodni, gdy jest się chorym, w chłodzie i mrozie, żeby się zarejestrować na dany dzień, nie narusza zbiorowych praw pacjenta? Czemu to jest wciąż przez wszystkich akceptowany standard w publicznych przychodniach?Data dodania komentarza: 23.01.2026, 20:02Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: IwonaTreść komentarza: A gdzie był Pan Prezydent do tej pory?Data dodania komentarza: 17.01.2026, 21:26Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schroniskuAutor komentarza: MariannaTreść komentarza: Bez szans na zebranie takiej kwoty.Data dodania komentarza: 16.01.2026, 07:11Źródło komentarza: Miłość w obliczu wyzwania: rodzice 3-letniego Szymka o walce z dystrofią Duchenne’a
Reklama
test