Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama

Fitness za darmo w Fajsławicach

O tym, że sport to zdrowie, a przy okazji niesie za sobą wiele innych korzyści, będą mogły przekonać się mieszkanki gminy Fajsławice.
Fitness za darmo w Fajsławicach

Autor: stock

Właśnie tam rozpocznie się cykl zajęć fitnessu dla kobiet. Pierwszy trening połączony ze spotkaniem informacyjnym odbędzie się we wtorek 23 maja o godzinie 19:00 na pierwszym piętrze w siedzibie Urzędu Gminy Fajsławice.

Zajęcia poprowadzi Ewelina Mazur-Kluch, instruktor fitness i zachęca do uczestnictwa słowami: 'Sport to profilaktyka zdrowia, działa terapeutycznie, uczy nas samodyscypliny, radzenia sobie z wyzwaniami i pokonywaniem własnych barier - które często są zakotwiczone w naszej głowie. Nasze poczucie atrakcyjności przedkłada się na wszystkie aspekty życia codziennego. Daj sobie szansę!'. 

Wstęp na zajęcia do końca miesiąca będzie bezpłatny.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
test