Chełm: Prometeusz zbiera fundusze na nowego busa dla swoich podopiecznych

  • 21.06.2021, 08:53 (aktualizacja 21.06.2021, 17:44)
  • oprac. MP
Chełm: Prometeusz zbiera fundusze na nowego busa dla swoich podopiecznych WTZ Prometeusz
Chełmski Warsztat Terapii Zajęciowej "Prometeusz" prosi o wsparcie. Na portalu Zrzutka.pl ogłosił zbiórkę na wkład własny do zakupu nowego autobusu dla swoich podopiecznych.

Mówi kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej Piotr Muszałowski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warsztat Terapii Zajęciowej "Prometeusz” jest placówką pobytu dziennego realizującą zadania z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej. Pomaga osobom dotkniętym niepełnosprawnością intelektualną, fizyczną lub chorobą psychiczną. Z oferty warsztatu korzysta łącznie 30 osób niepełnosprawnych. Aby wspomóc podopiecznych warsztatu, wystarczy wejść na portal zrzutka.pl wybrać zbiórkę zatytułowaną "Nowy bus - trochę już mamy, lecz ciągle zbieramy", a następnie wpłacić dowolną kwotę. Do celu potrzeba 40 000 zł.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe