Chełm: WeRwA nagrodzona Czarodziejskim Drzewem

  • 07.04.2021, 10:39
  • oprac. MP
Chełm: WeRwA nagrodzona Czarodziejskim Drzewem
Stowarzyszenie WeRwA zostało laureatem nagrody Czarodziejskie Drzewo 2021. Nagroda została przyznana za kreatywność działań prowadzonych w związku z ubiegłorocznym międzynarodowym Świętem Drzewa.

Działania prowadzone były pod hasłem ' Święto Drzewa dla zwierząt'. Była to szeroka akcja edukacyjna na temat ochrony środowiska i zmian klimatu, poparta konkretnymi działaniami - sadzeniem i ochroną drzew. Mówi Grzegorz Gorczyca, prezes stowarzyszenia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W akcji  wzięło udział 229 podmiotów,  w sumie ponad 19 tysięcy osób. Posadzono ponad 20 tysięcy drzew. Stowarzyszenie WeRwA jest jednym z dziewięciu wyróżnionych podmiotów, jedynym z województwa lubelskiego. Nagrodę przyznał Klub Gaja, a partnerem strategicznym konkursu były m. in. Lasy Państwowe. Wręczenie nagrody odbędzie się w październiku w Warszawie, podczas gali związanej z kolejnym Świętem Drzewa.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe