Samorządowe 5 minut - Gmina Dubienka

  • 28.06.2019, 14:45
  • DSO
Samorządowe 5 minut - Gmina Dubienka
Jakie plany na najbliższe miesiące ma wójt gminy Dubienka Krystyna Deniusz-Rosiak? Co udało się zrealizować, a co trzeba jeszcze zrobić, aby mieszkańcom żyło się lepiej? Na te pytania odpowiedzi usłyszycie w audycji Samorządowe 5 minut Będzie także gorące zaproszenie na dwudniowe obchody Dni Dubienki

loadingŁaduję odtwarzacz...

dso_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tedi
Tedi 09.07.2019, 09:07
Kryśka, Kryśka. Weź Ty głupot nie gadaj!
Biblioteka mówisz? Ludzie już gadają że stołek zrobiłaś tam dla żony jednego z twoich kandydatów na radnego. Najmniej kompetentna osoba ma mieć pod sobą bibliotekę? Żeby nie było że strzelam z tą żoną, ludzie to jest J. S. więc zobaczycie niedługo.
Deusze mówisz? To ta fucha co to ją twój radny robił? Ładną kasę przytulił za wywalenie i pozbycie się gruzu budowlanego. No ale Krysia chwali się że to inwestycja. Miej ty trochę godności!
WYBRALIŚCIE SAMI SOBIE TAKĄ WŁADZĘ!

Pozostałe