Środa, 26.06.2019

64. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI - eliminacje powiatowe

  • 02.04.2019, 08:15
  • DSO
64. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI - eliminacje powiatowe
ChDK, 12 kwietnia, godz. 10:00

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski to okazja do zaprezentowania nie tylko umiejętności recytatorskich, dzięki wybranym fragmentom z literatury uczestnicy mówią o ważnych sprawach swojego pokolenia, kraju, środowiska.

Eliminacje powiatowe odbędą się 12 kwietnia (piątek) o godzinie 10.00 w sali widowiskowej Chełmskiego Domu Kultury.

W konkursie uczestniczyć mogą osoby uczęszczające do szkoły ponadgimnazjalnej i starsze (również dorośli).

12 kwietnia na scenie zaprezentują się wykonawcy wszystkich turniejów: recytatorskiego, turnieju wywiedzione ze słowa, turniejów teatr jednego aktora oraz  poezji śpiewanej.

Regulamin 64. OKR oraz karty zgłoszeń są do pobrania poniżej. Na karty zgłoszenia czekamy do 10 kwietnia br. Wypełnioną poprawnie kartę można zostawić w punkcie informacyjnym Chełmskiego Domu Kultury lub zeskanowaną czytelnie kartę przesłać mailem na adres [email protected]

Osobą upoważnioną do kontaktów w sprawach organizacyjnych jest pani Barbara Szarwiło, tel.: 82 5630081 wew. 308, e-mail: [email protected]

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe