Środa, 26.06.2019

Samorządowe 5 minut - Gmina Dubienka

  • 29.03.2019, 14:45
  • DSO
Samorządowe 5 minut - Gmina Dubienka
"Bezpieczeństwo naszej gminy jest najważniejsze" - mówi Krystyna Deniusz - Rosiak - wójt gminy Dubienka. Na ostatniej sesji rady gminy uchwalono przeznaczenie pieniędzy z funduszu sołeckiego na zakup nowoczesnego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej.

W audycji 'Samorządowe 5 minut' wójt powie także o zmniejszeniu ilości sołectw w gminie Dubienka

loadingŁaduję odtwarzacz...

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hhhh
hhhh 29.03.2019, 15:08
Przez działania pani gmina staci duzo kasy.fundusz solecki straci dofinansowanie. Czy jest pani pewna tego co robi? WSTYD!!!!!!!!
Ania P.
Ania P. 29.03.2019, 15:05
Pani wójt. Dlaczego w dniu objęcia władzy zatrudniła pani odrazu obecną dyrektor gok? I dlaczego jeśli robicie cyrk w gok z prokuraturą to pracownik którego zgłaszacie do prokuratury nadal pracuje? Po co takie cyrki komu? My widzimy pani błędy i będziemy je nagłaśniać!
Kaja
Kaja 29.03.2019, 15:00
Ale się nasza Krysia popisała. Zabrać biednym wioskom pieniądze na drogi z funduszu dzięki którym były przejezdne na samochód strażacki. Jakbyś lalu kochana pozyskała pieniądze skądś gdzie nie będzie odczuwalny ich brak to bym ci biła brawo a tak przez dwa lata może być tak że na wioski jedynie traktorem ludzie dojadą a samochód dla straży i tak nie jest pewne że będzie za dwa lata. Ludzie już narzekają na nową władzę a co będzie za rok? Zaprzepaścisz Krysiu gminę gorzej niż poprzedni włodarz.
Iwi
Iwi 03.04.2019, 15:41
Spokojnie gorzej się nie da😉

Pozostałe