Sobota, 20.07.2019

Chełm: Ratusz rozdaje pieniądze - najwięcej na sport

  • 09.01.2019, 10:04
  • DSO
Chełm: Ratusz rozdaje pieniądze - najwięcej na sport
Prezydent Miasta Chełm ogłosił konkursy ofert na dofinansowanie zadań publicznych Miasta Chełm w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, a także turystyki i krajoznawstwa, kultury, sztuki, ochrony, dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, podtrzymywania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej. Łączna suma dotacji wyniesie ponad 830 tysięcy złotych.

Ponad 700 tysięcy złotych chce przeznaczyć - w tym roku - chełmski ratusz na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej. Kolejne 15 tysięcy - na turystykę i krajoznawstwo, i 10 tysięcy - na zadanie dotyczące pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej. 90 tysięcy złotych ratusz przeznaczy na promocję kultury, sztuki, a także ochronę dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

O dotacje mogą ubiegać się m.in. organizacje pozarządowe, stowarzyszenia i spółdzielnie socjalne. Termin składania ofert upływa 28 stycznia.

Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta.
 

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Agnieszka
Agnieszka 09.01.2019, 11:16
DLACZEGO NIE MA W TYM ROKU NAGRÓD KAJA ??????

Pozostałe