IV Przegląd Muzykujących Rodzin w Siedliszczu

  • 30.06.2018, 11:56
  • DSO
IV Przegląd Muzykujących Rodzin w Siedliszczu
4 Przegląd Muzykujących Rodzin w Siedliszczu nie poddał się wpływom pochmurnej i deszczowej pogody. Właśnie muzykujące rodziny zadbały o ciepłą atmosferę w Gminnym Ośrodku Kultury w Siedliszczu.

Tegoroczną edycję przeglądu zwyciężył "Zespół nie na jeden raz" z Białopola, drugie miejsce przyznano Zespołowi "Kapselek" z Siedliszcza, a trzecie Kapeli Wójtowicz z Pniówna. Nowością w przeglądzie była kategoria instrumentalistów, w której laureatką została Patrycja Wilgos z Białopola, nagrodzono również Wojciecha Wójtowicza. Siedliski konkurs ma na celu głównie integrację środowisk artystycznych i to, niewątpliwie udało się osiągnąć w trakcie jego tegorocznej odsłony.

loadingŁaduję odtwarzacz...

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe