W Janowie znaleziono niewybuch z II wojny światowej

  • 03.08.2017, 11:26
  • DSO
W Janowie znaleziono niewybuch z II wojny światowej policja.pl
W lesie można znaleźć nie tylko grzyby. Wczoraj do dyżurnego komendy wpłynęło zgłoszenie dotyczące niewybuchu w lesie w Janowie pod Chełmem.

Policjanci zabezpieczali niebezpieczne znalezisko do czasu przyjazdu patrolu saperskiego. Jak się okazało był to pochodzący z czasów II wojny światowej pocisk artyleryjski. Apelujemy o ostrożność w przypadku tego typu sytuacji.

Jest to już kolejne w ostatnim czasie zdarzenie, kiedy na terenie powiatu chełmskiego odnaleziony został niewybuch. Pod koniec lipca, pocisk znaleziono w okolicach Stańkowa, również w okolicach Chełma. Przypominamy też, że niewybuchów pod żadnym pozorem nie należy dotykać ani też próbować przemieszczać. O znalezieniu niewybuchu należy powiadomić najbliższą jednostkę Policji, a miejsce to w miarę możliwości zabezpieczyć przed dostępem osób postronnych.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe