Chełm: Chętnych więcej niż szczepionek

  • 22.01.2021, 13:33
  • oprac. MP
Chełm: Chętnych więcej niż szczepionek
Dziś rozpoczęła się rejestracja osób powyżej 70 lat na szczepienia przeciw COVID-19.

Już teraz wiadomo, że z powodu ograniczenia liczby szczepionek dostarczanych do Polski w ramach unijnego kontraktu i dużego zainteresowania wśród najstarszych chełmian, wiele osób z grupy wiekowej 70-80 nie będzie zaszczepionych w pierwszym kwartale. Mówi dyrektor MSPZOZ w Chełmie Mariusz Żabiński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Chełmie funkcjonuje 8 punktów szczepień - dwie miejskie przychodnie, szpital i podmioty prywatne. Miejskie ZOZ-y przyjmują zgłoszenia zgodnie z kolejnością Narodowego Programu Szczepień od wszystkich zainteresowanych seniorów. Przychodnie niepubliczne nie oferują grafiku na zewnątrz i szczepią tylko swoich pacjentów. Seniorzy, którzy w najbliższym czasie nie zdążą się zarejestrować na szczepienie są wpisywani  na listę chętnych i zostaną poinformowani o najbliższych możliwych terminach szczepienia.
 

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe