Nowi funkcjonariusze w lubelskim garnizonie Policji

  • 17.11.2020, 08:37
  • DSO
Nowi funkcjonariusze w lubelskim garnizonie Policji
47 nowych funkcjonariuszy wstąpiło w szeregi lubelskiego garnizonu Policji. Z uwagi na obostrzenia wynikające z panującej epidemii, ślubowania przyjętych do służby stróżów prawa miały skromniejszy charakter. Młodzi policjanci już niebawem będą dbać o bezpieczeństwo mieszkańców pełniąc służbę w swoich macierzystych jednostkach.

47 nowych funkcjonariuszy wstąpiło w szeregi lubelskiego garnizonu policji. Wśród świeżo upieczonych mundurowych jest 6 pań. 

Nowi funkcjonariusze będą pełnić służbę w jednostkach w Białej Podlaskiej, Lublinie, Zamościu, Łukowie, a także Puławach, Rykach, Janowie i Tomaszowie Lubelskim. 8 osób trafi do Chełma. 

Rekrutacja składała się z kilku etapów, obejmujących test wiedzy, ocenę sprawności fizycznej, test psychologiczny, rozmowę kwalifikacyjną oraz komisję lekarską. Dodatkowe punkty kandydaci na policjantów zyskiwali za posiadane kwalifikacje.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (3)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kobieta
Kobieta 18.11.2020, 12:38
Zdejmij mundur. Przeproś Matkę!

Pozostałe