Chełm: Protest przeciwników ustawy antyaborcyjnej przeszedł przez miasto

  • 26.10.2020, 07:49 (aktualizacja 26.10.2020, 07:59)
  • MF
Chełm: Protest przeciwników ustawy antyaborcyjnej przeszedł przez miasto Andrzej Symoniuk
Kobiety wyszły wczoraj na ulice. W antyrządowym proteście w niedzielę wieczorem wzięło udział setki mieszkańców Chełma, protestowały całe rodziny. To reakcja na orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, który uderza w tzw. kompromis aborcyjny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Demonstranci z deptaka, przeszli I Armii Krajowej, byli na chełmskiej górce i placu Łuczkowskiego, zapalili też znicze pod chełmskim ratuszem. Protestujący nie zamierzają rezygnować. Kolejne protesty mają trwać także dziś - w całej Polsce.

MF

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czerwone suczki
czerwone suczki 29.10.2020, 08:16
Prawo nie może nakazać heroizmu, ale może i powinno zabronić zabijania niewinnych dzieci.
taxte
taxte 28.10.2020, 22:51
Chełm miasto kultury.
chcą mordować
chcą mordować 28.10.2020, 19:02
Żadne słowa, żadne protesty i żadna większość nie zmienią tego, czym jest aborcja. Ci, którzy tak głośno krzyczą, że niczym złym, często robią to właśnie dlatego, że doskonale to wiedzą. Sumienia nie da się zagłuszyć.
xyz
xyz 27.10.2020, 17:39
Słuchajcie, nie kopcie się z tą bandą płatnych nazi-pis-trolli. Niech wypisują sobie o piekle i demonach bez pojęcia, a sami są z nimi jak widać w komitywie. Dla nich wydaje sie ta robota zabawną - do czasu. Za wszystko zapłacą, nawet co tutaj zarobią, to zbyt mało będzie, bo nie taką walutą przyjdzie im zapłacić. Nikt nieopętany tak się nie zachowuje. Niech się kiszą razem w swojej matni!!!
Teraz się zacznie!!!😁😆😁😆😁 Matoły pogięte!!!
Teraz sobie wypisujcie pod moim nickiem te swoje bzdety. Mam to gdzieś i spadam, głąby!!!
PO-paprańcom NIE
PO-paprańcom NIE 27.10.2020, 07:36
Precz z lewactwem !!!
gość
gość 27.10.2020, 14:57
Ty wiesz chociaż człowieku kto to jest lewak. Popapra.....
mindhunter
mindhunter 26.10.2020, 22:43
idą małe dzieci a ten motłoch krzyczy jeb.... pis. Poza tym idźcie pod meczety, nie pamiętacie już jak islamiści traktują kobiety? Czemu tam nikt nie strajkuje i nie solidaryzuje się z tymi kobietami? Protestujcie sobie, ale bez niszczenia kościołów i wulgaryzmów. No i nie idźcie do kościoła po ślub, pogrzeb itd. jak wam tak źle. Kto dał Wam prawo decydować o życiu i śmierci?
czerwona hołota
czerwona hołota 26.10.2020, 20:40
„Nieważne, jak byśmy próbowali to elegancko nazwać, aborcja jest zabójstwem - tak uważam” - kto wypowiedział kilka lat temu te słowa? Marek Jurek? Kaja Godek? Grzegorz Braun, a może Bartłomiej Wróblewski czy, któryś z duchownych? Nie! To prof. Andrzej Rzepliński. Słowa byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego z 2016 r.
natrze
natrze 26.10.2020, 18:27
A może pokażecie jak to faktycznie wyglądało zamiast cukierkowych tekstów.
Chełm miasto kultury.
https://www.facebook.com/10000…
xyz
xyz 26.10.2020, 14:10
Matka otrzymuje środki, które wywołują poród, ale o ile dziecko donoszone dobrze znosi poród i niedogodności z tym związane, ucisk, ból i rodzi się w dobrym stanie, to dziecko niedonoszone znosi skurcze macicy bardzo źle. Tak źle, że większość z tych dzieci rodzi się martwych – dusi się w drogach rodnych matki, w samotności, w cierpieniu, w bólu. Cierpi po prostu, o czym zwolennicy aborcji udają, że nie wiedzą, albo rzeczywiście nie wiedzą.
xyz
xyz 26.10.2020, 14:09
NIE LĘKAJCIE SIĘ. Piekło wyje i bluzga. Szatan szczeka pyskami swoich sług. Normalni ludzie, nawet wściekli, nie posługują się takim językiem. To, co słyszę na tych nocnych manifestacjach brzmi jak wrzaski w trakcie egzorcyzmu. POD KONIEC, gdy demon wie, że zaraz musi odejść (Cejrowski).
xyz
xyz 27.10.2020, 17:19
Nie możesz cymbale podpiąć się pod swój nick, tylko na czyjeś konto dymisz?
Twój demon nigdzie się nie wybiera. Jak widzimy, jest mu całkiem dobrze z tobą. Wyjesz i się wijesz. Tylko o co wam pospołu naprawdę chodzi?
Dymić do bólu! Ot, co...
xyz
xyz 26.10.2020, 14:08
Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę!
xyz
xyz 26.10.2020, 13:59
Raz perlikiem raz młotem czarą hołotę!
Limo
Limo 26.10.2020, 18:19
Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną, Nie zabijaj, Nie cudzołóż, Nie mów fałszywego świadectwa...Niektórym to się chrzest i bierzmowanie nie przyjęło...A kultura to z domu...
Wyją, bo to nie jest protest Ci co ich matka nie usunęła.
hołota tego nie pojmuje
hołota tego nie pojmuje 26.10.2020, 13:39
Jan Paweł II Evangelium Vitae: " Świadoma i dobrowolna decyzja pozbawienia życia niewinnej istoty ludzkiej jest zawsze złem z moralnego punktu widzenia i nigdy nie może być dozwolona ani jako cel, ani jako środek do dobrego celu. Jest to bowiem akt poważnego nieposłuszeństwa wobec prawa moralnego, co więcej, wobec samego Boga, jego twórcy i gwaranta".
Maupa w czerwonym
Maupa w czerwonym 26.10.2020, 17:31
Proszę zgłębić nauki "szlachetnego JPII" w temacie prezerwatyw i AIDS
pomiot Stalina
pomiot Stalina 26.10.2020, 13:27
Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę!
tęp komunę
tęp komunę 26.10.2020, 13:04
NIE LĘKAJCIE SIĘ. Piekło wyje i bluzga. Szatan szczeka pyskami swoich sług. Normalni ludzie, nawet wściekli, nie posługują się takim językiem. To, co słyszę na tych nocnych manifestacjach brzmi jak wrzaski w trakcie egzorcyzmu. POD KONIEC, gdy demon wie, że zaraz musi odejść (Cejrowski).
gość
gość 26.10.2020, 12:27
Mnie jedno dziwi że niby tak postępowi lewacy stają w obronie zwierzaków, przecież każdy zwierzak w ciąży jest chroniony bo to przecież malutkie zwierzątko a płód u kobiety to zlepek komórek to może niech pomyślą a następnie wyjdą na ulicę i staną w obronie ludzkości.
Covidoza
Covidoza 26.10.2020, 12:21
Pytanie nr 1:gdzie ta pandemia covid19? 2:Ile osób było na tym zbiegowisku wulgaryzmu i egoizmu pod wodzą lewicowej pościel? 3:Gdzie przepisy i obostrzenia? Czy tylko dotyczą uczciwie pracujących ludzi?
gość
gość 26.10.2020, 08:28
Wychodzi na wierzch jacy to są "kulturalni" i "oświeceni". Uszy więdną i żal patrzeć jak ludzie mogą być tak zbydlęceni.
Maupa w czerwonym
Maupa w czerwonym 26.10.2020, 12:34
Uszka ci więdną biedaczku, takiś wrażliwy?? To sobie urodź dziecko bez mózgu, z rozszczepem kręgosłupa, z narządami wewnętrznymi wystającymi z ciała-weź na ręce a kilka godzin później wybierz trumienkę i pochowaj.
Gość22
Gość22 27.10.2020, 14:43
Przyspieszę ten proces. Weź na ręce "wyskrobane" dziecko i pochowaj.
Tego typu argumenty to upraszczanie bardzo ważnego tematu.

Pozostałe