Lubelskie: Poszkodowani w wyniku pandemii przedsiębiorcy informują prokuraturę o możliwym popełnieniu przestępstwa przez Agencję Wspierania Przedsiębiorczości i Urząd Marszałkowski

  • 18.08.2020, 08:30
  • Patryk Lachowski
Lubelskie: Poszkodowani w wyniku pandemii przedsiębiorcy informują prokuraturę o możliwym popełnieniu przestępstwa przez Agencję Wspierania Przedsiębiorczości i Urząd Marszałkowski
Część poszkodowanych w wyniku pandemii koronawirusa przedsiębiorców złożyła w prokuraturze zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Lubelską Agencję Wspierania Przedsiębiorczości i Urząd Marszałkowski.

Skarżą się właściciele mikro i małych firm, którzy nie załapali się na rządowe wsparcie. Do rozdysponowania było 74 mln złotych. Decydowała zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Przypominamy, że pierwszy nabór wniosków 16. lipca został anulowany.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tłumaczył wtedy Andrzej Sadłowski, dyrektor Departamentu Cyfryzacji i Usług IT Urzędu Marszałkowskiego.

Dzień później przedsiębiorcy zaczęli protestować. Chcieli wiedzieć ile wniosków zostało zarejestrowanych poprawnie. Ci, którym udało się złożyć wnioski, nie chcieli tego robić ponownie. 

W drugim naborze na listę załapało się ponad 2200 przedsiębiorców.

Patryk Lachowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe