Chełm: Konsultacje w ChBP - przyjdź i zgłoś swój pomysł na rozwój miasta

  • 10.08.2020, 13:20 (aktualizacja 10.08.2020, 14:06)
  • oprac. MP
Chełm: Konsultacje w ChBP - przyjdź i zgłoś swój pomysł na rozwój miasta Facebook Miasto Chełm
Już jutro rozpocznie się kolejny etap miejskich konsultacji. Miasto opracowuje Nową Ścieżkę Rozwoju Miasta, która będzie stanowić podstawę do aplikowania o wysokie dofinansowanie w ramach programu Rozwój Lokalny do Funduszy Norweskich.

Mówi Damian Zieliński z chełmskiego magistratu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas jutrzejszego spotkania podsumowane będą propozycje związane ze wspieraniem przedsiębiorczości. Kolejne spotkanie z tego cyklu we czwartek o godzinie 15.00 w Chełmskiej Bibliotece Publicznej przy Partyzantów 40.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Chełmianin N
Chełmianin N 12.08.2020, 11:00
Dzisiaj próbuje się odebrać nam polskość poprzez nową, ateistyczną ideologię, która odrzuca Boga, ojczyznę, naród i godność osoby ludzkiej opartej na wierze w Boga Ojca, i która wszystko pragnie budować na bożku seksie. Temu bożkowi mają oddawać hołd już 4-letnie dzieci odpowiednio instruowane w przedszkolach i uczone tam masturbacji i samozadowolenia cielesnego - mówił metropolita. Dodał, że „przez nietolerancję, agresywne ataki i prowokacje ze strony zwolenników ideologii gender i LGBT próbuje się nam odebrać naszą polską i od przeszło 1050 lat – chrześcijańską ziemię”. Abp Jędraszewski.

Pozostałe