Chełm: Uwaga kierowcy! 9 listopada ul. Lubelska wyłączona z ruchu

  • 08.11.2019, 15:05 (aktualizacja 12.11.2019, 06:47)
  • DSO
Chełm: Uwaga kierowcy! 9 listopada ul. Lubelska wyłączona z ruchu
Zmotoryzowanych mieszkańców Chełma i kierowców odwiedzających miasto informujemy, że jutro od godziny 5 rano do 15.00 nie przejedziecie ul. Lubelską. na odcinku od ul. Koszarowej do ul. Zachodniej

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Chełmie będzie walczyło z awarią sieci sanitarnej. W ruch pójdzie ciężki sprzęt. MPGK zapewnia, że właściciele posesji przy Lubelskiej - dojadą do swoich domów. Pozostali będą musieli omijać ulicę szerokim łukiem.

Do godz. 15 - autobusy linii nr 2 i 9 będą kursowały objazdem przez: … Lubelska, Szpitalna, Rejowiecka, Zawadówka … zatrzymując się na wszystkich przystankach na trasie objazdu.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mariusz
Mariusz 09.11.2019, 19:51
Dziewczynę na porodówkę do lublina wiozłem o godzinie 5:40 lubelska była otwarta i nic się nie działo

Pozostałe