Niedziela, 21.07.2019

Chełm: Prezydent zachęca do zgłaszania problemów w 'naprawmyTo.pl'

  • 26.06.2019, 12:48 (aktualizacja 26.06.2019, 14:04)
  • DSO
Chełm: Prezydent zachęca do zgłaszania problemów w 'naprawmyTo.pl'
Serwis Naprawmyto.pl umożliwia swoim użytkownikom zgłaszanie problemów w przestrzeni publicznej, zaobserwowanych w najbliższym otoczeniu. W ten sposób mieszkaniec zyskuje załatwione szybko sprawy, a samorząd wie, z jakimi problemami borykają się mieszkańcy i może łatwiej wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.

Prezydent Chełma Jakub Banaszek zachęca, aby za pośrednictwem tej aplikacji zgłosić ubytki w drodze, krzywe chodniki, barierki, nieprzystrzyżoną trawę, ubytki w kostce, pomazane ściany, brak rozkładu jazdy i wiele, wiele innych rzeczy - w zasadzie wszystko na co zwrócicie uwagę.

Informacja przez Was wysłana trafi bezpośrednio do UM, a potem do właściwych komórek. Co ważne, będziecie widzieli czy dana sprawa została rozwiązana czy nie. Jeśli pewne rzeczy nie będą we właściwości UM, również o tym będziecie wiedzieć - np. często zgłaszacie miejsca, w których nie jest przystrzyżona trawa, ale miejsca te nie są we właściwości UM.

Jeśli pomysł chwyci, aplikacja dla Chełma zacznie działać od połowy lipca. Z aplikacji do tej pory korzysta około 30 miast na prawach powiatu i gmin.

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Xxx
Xxx 05.07.2019, 08:06
A ja chciałabym się dowiedzieć co z basenem przy SP nr 8???Miał zostać wyremontowany i od roku cisza.Budynek pewnie prędzej pójdzie do rozbiórki ,niż coś się ruszy...Szkoda.Kiedyś prężnie działał tam klub pływacki, który był jedną z nielicznych rzeczy, którą mógł się poszczycić Chełm, a teraz wszystko idzie ku upadkowi...Jedna wielka PROWIZORKA!!!
Zienon
Zienon 01.07.2019, 22:56
Czy to w Chełmie działa?Odpalam i noc!
Konrad
Konrad 28.06.2019, 23:51
Brawo. Fajna inicjatywa. Trzymam kciuki za poważne potraktowanie przez rządzących tych zgłoszeń. W Wawie to działa poprzez dedykowaną apkę: Warszawa 19115.
Jak miasto/prezydent zamierza zareklamować mieszkańcom tę stronę? Samo radio lokalne nie wystarczy moim zdaniem. Czy będą jakieś plakaty informacyjne w mieście?
Antoni
Antoni 27.06.2019, 18:26
Pilnie trzeba naprawić drogę na ul Rampa Brzeska .To jest wizytówka jak władze Chełma są gospodarni. Skandal . Trasa międzynarodowa i takie doły. Niebawem podam Miasto Chełm o odszkodowanie za uszkodzone zawieszenie w samochodzie.
demonzydowatyk
demonzydowatyk 27.06.2019, 17:56
cyrk trwa .
aga
aga 27.06.2019, 14:18
a co z naszą zaniedbaną Uherką?
Demon
Demon 27.06.2019, 08:43
Czysta kpina z mieszkańców Chełma.. Już Pan Prezydent zapraszał,do wizyt w urzędzie zapisy na rozmowę i zgłaszanie do kolejnych departamentów spraw podane były numery tel... by zgłaszać problemy i NIC i co i na koniec kwitek przysłali że nie ma kasy i prędko nie będzie .Tyle tylko żeby pokazać ,że urzędnicy coś....robią ale tylko na papierze ..bo tak to by nic nie robili tylko kawa ,,,lana litrami ,
btb
btb 27.06.2019, 07:53
ulica Kolejowa,tragedia, " załatane dziury" zabawne to jest i koniec.
Krzysztof P.
Krzysztof P. 27.06.2019, 03:30
Zgłaszam poprawę budowy s12 na lini doruhucza siedliszcze ta szosa przedzieli cztery wioski na pół pozbawiając ostatnich żyznych pól rolników i ludzi przejazdów .będziemy mieli 10M do tej szosy wyburzenia domów a nie można to jej po prawej stronie zlokalizować gdzie jest pusto ? Kto robi te plany teraz chodzą jacyś ludzi depczą uprawy nawet nikt nie raczył poinformować że benda takie akcje jeszcze ludzi prokuratorem straszą Szopka normalna .
Roadrunner1
Roadrunner1 26.06.2019, 17:06
Zgłaszam wszystkie ulice Chełma do załatania...chodnik na pewno przy ul. Słowackiego 17...
aga
aga 26.06.2019, 15:21
to czy Urząd coś z tym zrobi czy nie to oczywiście wielka niewiadoma, ale jako aplikacja to dużo lepszy jest Komunikator Miejski i do tego działa w całej Polsce. Apki naprawmyto nie da się używać.
mk
mk 26.06.2019, 14:31
zgłaszam krzywy chodnik od mcdonalda do akwaparku :/ i co z tym zrobicie? nic!
alf
alf 26.06.2019, 13:53
Po co zgłaszać? Prezydent Banaszek i tak nic z tym nie zrobi. Po pierwsze nie ma pieniędzy. Po drugie nie załatał jeszcze chyba ani jednej dziury w drodze co oznacza, że nie potrafił dostrzec nawet tych największych, które na co dzień widzą wszyscy.

Pozostałe