Niedziela, 21.07.2019

Chełm: Szykują się zmiany na stanowiskach dyrektorów placówek oświatowych

  • 21.06.2019, 13:00
  • KS
Chełm: Szykują się zmiany na stanowiskach dyrektorów placówek oświatowych
W sześciu placówkach oświatowych podległych chełmskiemu samorządowi kończą się kadencje dyrektorów, dlatego ratusz ogłosił konkursy na te stanowiska.

Konkursy odbędą się w Przedszkolu Miejskim nr 12, Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Szkole Podstawowej nr 7, Szkole Podstawowej nr 11, Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich oraz Zespole Szkół Energetycznych i Transportowych. 

Na dokumenty kandydatów ratusz czeka do 2 lipca.

 

KS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Psych
Psych 24.06.2019, 20:54
Wymienić dyrektor MOPS która wpędza niepełnosprawnych do samobójstwa i twierdzi że jest wszystko w zgodnie z prawem przez nią ustanowionym
Rodzic obserwator
Rodzic obserwator 23.06.2019, 22:37
Niezależnych dyrektorów potrzeba chełmskiej oświacie. Niezależnych od polityki, układzików i kolesi. Tylko to gwarantuje, że nauczyciele zajmą się nauczaniem a nie lizaniem tyłków dyrektorom i donoszeniem na swoich kolegów. Piszcie o wszystkim co budzi wasze obawy, zainteresujmy sprawą sytuacji w chełmskich szkołach Pana Prezydenta i media. Może dzięki temu wybrani zostaną mądrzy, uczciwi i niezależni dyrektorzy a nie marionetki wstawione przez wydział edukacji.
Kryslc
Kryslc 24.06.2019, 20:12
Taa jak się PiS weźmie za konkursy to napewno wybiorą mądrych i uczciwych hehehe
Schełm
Schełm 23.06.2019, 14:44
Najlepiej jak się z boku stoi i wtady polak potrafi każdego opluć zacznijmy odd tego że szkoły publiczne nie mają pieniędzy na nic zwłaszczsa w chełmie jaki kolwiek remont to szukanie sponsora tak nie powinno być więc nowy dyrektor tu nic nie zrobi zacząć trzeba od góry która dzieli tą kasę bo subwęcje są na te cele tylko idą gdzie indziej....
!
! 23.06.2019, 14:57
Polak piszemy wielką literą.Twój błąd potwierdza tylko niski poziom edukacji.
!
! 23.06.2019, 11:15
W siodemce jest podobnie.Integracja umiera smiercią naturalną,bo rodzice nie są zadowoleni z opieki.I te prowincjonalne afery taśmowe.Wstyd i rozpacz.
Jam ci on
Jam ci on 22.06.2019, 23:39
W końcu jak do tej pory - pseudo zespół szkolno-przedszkolny nr 3 z ,,oddzialami integracyjnymi,, moze odetchnie od mobbingu, kolesiostwa, zastraszania, falszu i przyklejonego, durnego usmiechu przyklejonego do ryja, w sumie kolezka juz tylko radnym jest, a ryboflawina pogoniona. BRAWO!!!! Mina rzednie, Powinien sie prezydent zainteresowac placowka dokladnie. Rodzice nawet nie chcieli zapisać dzieci do klas integracyjnych. Kontrole dogłębną przeprowadzic na koniec. Rozliczyć Lehehehe
Gość
Gość 21.06.2019, 21:55
A beda zmiany w komunistycznej szkole ZST?
.....
..... 22.06.2019, 09:04
A gdzie tu nazwa komunistyczna zdz to tez nazwa komunistyczna ....
Ja
Ja 21.06.2019, 21:29
Fajnie byloby zobsczyc,jak obecni dyrektorzy jako zwykli nauczyciele chętnie biorą nieplatne zastępstwa,jeżdżą w wolne dni na wycieczki i zajmują się trudną młodzieżą.Wielu z nich umie tylko rządzić i wymagać od innych wykorzystując ich na maksa.
Murek chelm
Murek chelm 21.06.2019, 19:54
A wydziale oświaty siedzi osoba która nie ma pojęcia o oświecie jak nie miała pojęcia o opiece społecznej dzisiaj więcej szkody jak pożytku dlaczego ta osobę się trzyma?
Syn papieża
Syn papieża 21.06.2019, 19:03
We chełmskiej szkole dyrektor może wszystko. Koleżkom przyznaje nagrody i motywacyjne, resztę mobbinguje do woli. Nikt z jego przełożonych tego nie kontroluje.
Ula
Ula 21.06.2019, 19:31
Zmiany są potrzebne w każdej szkole, dyrektorem się bywa.... Zmienić tych co siedzą po kilka kadencji, zero innowacji, sale niedoposazone, nadgodziny dla nielicznych... Jedni mają goły etat, drudzy lizodupcy aż po 5-6... Bo wożą samochodami dyrektorów, bo chodzą na piwko, bo mąż lub żona jest na stanowisku i coś załatwi.... Praca nauczyciela zwykłego bez koneksji się nie liczy, takiego można tylko zgłosić...
Ula
Ula 21.06.2019, 19:43
Zgnoić miało być :)
Eryk
Eryk 21.06.2019, 19:10
Sama prawda, dyrektor uważa się za boga.... Niektórzy siedzą po 3 kadencje, w głowach im się przewróciła, czysty mobbing
Katarzyna
Katarzyna 21.06.2019, 18:25
Zmiany zapewne są potrzebne, nowi dyrektorzy powinni przyjrzeć się dziwnym ochronkom związkowym wielu przeciętnych nauczycieli, zanim nagłośnią to i zrobią rodzice. Już czas skończyć z ustawkami znajomych królika czy innego miejskiego urzędnika a zacząć dbać o wysoki poziom kształcenia przez pedagogów z powołaniem i pasją.
Kasia - matka
Kasia - matka 22.06.2019, 13:09
no tak, niby ktos uczy w podstawówce a chroni się pod porasolem domu dziecka, którego na oczy nie widział. Porzadek trzeba zaprowadzic bo naszs dzieci zasluguja na dobre wyksztalcenie, i najleprzych nauczycieli.
Bubba
Bubba 21.06.2019, 19:37
Czuły punkt poruszyłaś i dobrze. Bo jak to jest, że niby nauczyciel z Chełma a zastawia się ochroną związków z Białegostoku, Konina czy Zwierzyńca. Ktoś powinien się tym zająć i pewnie zajmie.
Gość
Gość 21.06.2019, 16:20
Trzeba wiedzieć,kiedy ze sceny zejść...
Ja
Ja 21.06.2019, 15:08
W SP nr 7 zmiana jest bardzo potrzebna.
Thunder
Thunder 21.06.2019, 19:06
Nie tylko tam. Najgorzej, jak komuś władza uderza do głowy, bo ciągnie 2, 3 kadencje jak dyktator.
Basia
Basia 21.06.2019, 19:12
Jedna kadencja i do widzenia, a nie że siedzą lat 20 na jednym stołu.... Woda sodowa odbija im tylko... Niech się w końcu wydział oświaty tym zajmie....
Włodek
Włodek 21.06.2019, 19:32
Masz rację Basiu, tylko Wydział oświaty powinien być również bezstronny. Bo najgorzej jak wydziałem szefuje np. były dyrektor szkoły, który między innymi tę szkołę powinien nadzorować. To może rodzić układy i niesprawiedliwe traktowanie.
Wujek
Wujek 21.06.2019, 19:38
Oczywiście, źle się dzieje w chelmskich szkołach, wydział oświaty i dyrektorzy powinni być jak najdalej od polityki, sam profesjonalizm powinien się liczyć, niech PIP skontroluje wszystkich dyrektorów za przestrzeganie przepisów z KN dotyczących wyjazdów na zielone szkoły, wycieczki szczególnie w soboty i niedziele.... Należy się dzień wolny albo nadgodziny....
Syn papieża