Poniedziałek, 16.09.2019

Chełm: PWSZ integruje lokalnych przedsiębiorców z przedstawicielami biznesu z całego świata

  • 17.05.2019, 13:14 (aktualizacja 20.05.2019, 13:59)
  • DSO
Chełm: PWSZ integruje lokalnych przedsiębiorców z przedstawicielami biznesu z całego świata
16 maja 2019 r. w ramach Poland Trade Mission (11-18 May 2019) Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie gościła w Centrum Studiów Inżynierskich PWSZ w Chełmie przedstawicieli kanadyjskiej misji gospodarczej

Goście z Kanady reprezentowali następujące firmy, organizacje zrzeszające przedsiębiorców oraz uczelnie: 

  • the Windsor Essex Economic Development Corporation,
  • the Polish-Canadian Business and Professional Association of Windsor,
  • Valiant TMS,
  • the Funding Envelope,
  • University of Windsor,
  • St. Clair College.

Spotkanie było konsekwencją wizyty przedstawicieli PWSZ w Chełmie w Windsor w Kanadzie w 2017 r. Celem nawiązanego współdziałania jest realizacja misji Uczelni, którą jest współpraca ze środowiskiem gospodarczym i społecznym, o wymiarze nie tylko regionalnym, krajowym, ale i międzynarodowym. 

Polską stronę reprezentowali przedstawiciele PWSZ w Chełmie, Przedsiebiorcy.pl, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Lubelskiego Klubu Biznesu, Stowarzyszenia Pracodawców Ziemi Lubelskiej oraz firm branży budowlanej, medycznej, telemedycznej, elektrycznej, elektrotechnicznej i transportowej.
    
To wydarzenie to jedno z wielu działań, które podejmuje Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie na rzecz integracji lokalnych przedsiębiorców z przedstawicielami biznesu z całego świata.

dso_

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe