Poniedziałek, 16.09.2019

Chełm: Druhowie rywalizowali w zawodach pożarniczych

  • 17.05.2019, 12:52 (aktualizacja 17.05.2019, 13:13)
  • DSO
Chełm: Druhowie rywalizowali w zawodach pożarniczych
12 maja nad Zalewem Żółtańce odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Chełm.  Druhowie rywalizowali w trzech kategoriach – sztafecie pożarniczej, ćwiczeniu bojowym i musztrze.

Ćwiczenia podzielone były na kategorie wiekowe, nad przebiegiem których, czuwali sędziowie z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie. 

Wszyscy, którzy przybyli na zawody mogli zobaczyć również sprzęt pożarniczy – zarówno ten najnowocześniejszy – pojazd bojowy OSP w Stawie, jak i zabytkowy czyli Żuka, który był używany przez OSP już od 1981 r. Zawody rozpoczął zastępca wójta Gminy Chełm Lucjan Piotrowski, witając druhów – strażaków, sędziów i przybyłych mieszkańców regionu.

Na zakończenie zawodów druhowie - strażacy oprócz pamiątkowych dyplomów otrzymali również z rąk przewodniczącego Rady Gminy Chełm Artura Kubackiego, zastępcy Wójta Lucjana Piotrowskiego i komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie mł. bryg. Artura Rutkowskiego nagrody ufundowane przez Gminę Chełm.

Klasyfikacja Generalna Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Kategoria Dziewczęta
1.    MDP Weremowice

Kategoria Chłopcy
1.    MDP Krzywice
2.    MDP Strupin Duży

Klasyfikacja Generalna Drużyn OSP
1.    OSP Weremowice
2.    OSP Żółtańce
3.    OSP Krzywice
4.    OSP Zarzecze
5.    OSP Strupin Duży
6.    OSP Staw

dso_

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe