Poniedziałek, 16.09.2019

Chełm: PKP chce powołać spółkę "Linia Chełmska Szerokotorowa"

  • 16.05.2019, 11:58
  • DSO
Chełm: PKP chce powołać spółkę "Linia Chełmska Szerokotorowa"
Jest szansa na nowe miejsca pracy. W Chełmie ma zostać powołana spółka PKP Linia Chełmska Szerokotorowa, której celem będzie rozwój usług logistycznych, w szczególności w zakresie przewozu i przeładunku towarów.

17 maja o 11:30 na Dworcu Głównym w Chełmie odbędzie się uroczystość podpisania listu intencyjnego o współpracy między PKP S.A. a miastem Chełm. Na mocy dokumentu ma zostać powołana spółka PKP Linia Chełmska Szerokotorowa, której celem będzie rozwój usług logistycznych, w szczególności w zakresie przewozu i przeładunku towarów.

W wydarzeniu wezmą udział minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Rafał Weber, wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek, prezes PKP S.A. Krzysztof Mamiński oraz prezydent Chełma Jakub Banaszek.

 

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ZMC-LHS
ZMC-LHS 17.05.2019, 08:35
Produkcja Nowych stołków i spółek Skarbu Państwa. Nie ma to jak marnować Kasę ciężko zarobionych przez Naród. To przecież w Zamościu jest od wielu lat spółka Skarbu Państwa, która po pierwsze zna się na tym a po drugie Przynosi ciągle dochody i to rok po roku większy, a mowa tu o PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa-LHS. Łatwiej by było oddać im całą infrastrukturę we wschodniej Polsce od Podkarpacia przez Lubelszczyznę, Podlasie i Warmińsko-Mazurskie. By mogli z Tego gówna, zrobić Złoto.

Pozostałe