Niedziela, 21.04.2019

Chełm: Wypadek na Armii Krajowej. 7 osób rannych

  • 14.04.2019, 09:05 (aktualizacja 15.04.2019 06:55)
  • DSO
Chełm: Wypadek na Armii Krajowej. 7 osób rannych Fot. Karol Labiszak
Nad ranem na skrzyżowaniu Armii Krajowej z ulicą Lwowską zderzyły się dwa osobowe Audi A6. Jeden z pojazdów wjechał w budynek. Kierowca, który spowodował wypadek był pijany - miał prawie 3 promile w wydychanym powietrzu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę o 3:00 nad ranem na skrzyżowaniu Alei Armii Krajowej z ulicą Lwowską. Jednym z samochodów jechało 5 osób, drugim - dwóch mężczyzn w wieku 26 i 27 lat. Nie ustąpili pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu.

Nie wiadomo, który z nich prowadził samochód, ale obaj byli pijani - mieli prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Obaj trafili do szpitala, jeden z nich w stanie ciężkim.

Kierowca drugiego auta, którym jechało pięć osób, był trzeźwy i jechał prawidłowo.

W wyniku zdarzenia 7 osób trafiło do szpitala. 

dso_

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Xxx
Xxx 15.04.2019, 20:23
Jak to nie wiadomo? Wycinali pijanego kierowcę z auta i nie wiadomo?
MrLukasPL
MrLukasPL 15.04.2019, 19:10
No to teraz gnojek będzie miał regres!
Elżbieta
Elżbieta 14.04.2019, 15:11
Po prostu pijane chełmskie bydło. Jak ktoś stoi przed przejściem z ciężkimi siatkami, też się nie zatrzymują z LC tylko jadą, To samo Hrubieszów. A może nie ma za to mandatów po prostu, tylko ogólne przyzwolenie, na jazdę po kielichu też.
Kierowca
Kierowca 18.04.2019, 20:00
Korzystniej jest zebys z siatkami postala chwile i poczekala az kilka samochodow przejedzie Amebo umyslowa a nie ze samochody maja stawac a Ty przejdziesz jak swieta krowa bo z siatkami stoisz. Ile jest sytuacji ze jeden sie zatrzyma a drugi nie wyhamuje i kolizja? Ostatnio w Lublinie 5 aut sie zderzylo na Alei 1000 Lecia bo ktos przepuszczal swieta krowe. A czasem sie zdarza jeden pusci a drugi na pasach potraci i sa klopoty a skoro Ty mozesz poczekac 30 sekund a nie zatrzymywac i rozpedzac kilka aut i potegowac zagrozenie to STOJ bo korona Ci z glowy nie spadnie a ruch sie bedzie odbywal plynnie i nie bedzie sie tak korkowac
vw
vw 14.04.2019, 16:09
to se kup taki wózeczek na zakupy,będzie lżej.W kratkę wózeczek.
Czytelnik
Czytelnik 14.04.2019, 12:01
Kto stosuje "auto" jako synonim dla słowa "samochód"? To w jakim celu w latach 30-tych XX w. organizowano konkurs na nazwę automobilu? Żeby zmienić tę nazwę z francuskiej, a nie skrócić do "auto" - jak Niemcy. Jeżeli autor szuka synonimu to są inne, np. "wóz".
To sem ja
To sem ja 14.04.2019, 13:55
Stosują i to często. Po tamtej stronie Wisły to norma. Szczególnie Ślązaki.
Wacek.
Wacek. 14.04.2019, 11:44
MŁODE TO GŁUPIE !! POPISYWALI SIĘ JAKIM TO SAMOCHODEM JEŻDŻĄ !
:)
:) 14.04.2019, 10:39
Co za różnica czy na LC czy LCH czy na jeszcze innych tablicach ?
Jesteś nietrzeźwy to nie jedź. Proste. A tu jak widać z dnia na dzień więcej "nieśmiertelnych" po alkoholu.
LU
LU 14.04.2019, 09:59
Jestem z Lublina i widuje gorszych wieśniaków na LC niż na LCH
Kryslc
Kryslc 14.04.2019, 10:21
Ale gorszych kierowców niż na LU i podobnych kombinacjach ciężko w Polsce znaleźć. Ostatnio też macie jakąś modę na nie używaniu kierunkowskazów.
LU
LU 14.04.2019, 12:57
Znajdę gorszych wystarczy jak LC wiedzie do większego miasta niz Chełm
LC 2
LC 2 14.04.2019, 16:58
Chętnie zobaczę ciebie za kierownicą wielki kierowca z Lublina a w Świdniku się gubi
xxx
xxx 14.04.2019, 10:17
masz coś do LC gamoniu bez szkoły?
LU
LU 14.04.2019, 13:00
Do miasta nic nie mam jednak do kierowcow na tablicach LC już tak szczególnie w Lublinie
To sem ja
To sem ja 14.04.2019, 11:16
Taaa... Przypuśćmy, że twoi rodzice to Chełmiaki z dziada - pradziada... Jak nie Ochoża Kolonia to pewnie Strupin któryś tam czy Józefin. I tak to wszystko za***. Tyle tylko że w gminach chociaż drogi unia porobiła, a Chełmie? Jak widać. Za Rejowiecką już dawno ktoś powinien siedzieć. Toż to zagrożenie dla życia czy to ze wsi, czy "metropolii" chełmskiej.
Xyz
Xyz 14.04.2019, 09:57
Ciekawe czy sprawcy jechali autem na blachach LCH?
Ad
Ad 15.04.2019, 09:27
Na Lu

Pozostałe