Środa, 26.06.2019

Chełm: Zgłoś się do Niezłej Sztuki! Masz czas do 21 kwietnia

  • 05.04.2019, 08:58
  • DSO
Chełm: Zgłoś się do Niezłej Sztuki! Masz czas do 21 kwietnia
Już po raz trzeci - 21-23 czerwca - w ramach niezależnego Festiwalu Niezła Sztuka Chełm opanują zjednoczone siły artystów, którzy będą grać, śpiewać, recytować, malować, fotografować – słowem pokażą - jak Oni rozumieją sztukę !

Czekamy na zgłoszenia do 21 kwietnia 2019! Wysyłajcie je na [email protected]. Na stronie festiwalu > NiezlaSztuka.org < czeka specjalny formularz – nie czekaj napisz co robisz lub co chcesz zrobić z Nami – Niezła Sztuka to miejsce dla każdego! Dwa ostanie festiwale to 7 koncertów i 43 wernisaże, pokazy, performance, recytacje.

Najważniejsze to pokazać głowę pełną świetnych pomysłów i chęć dzielenia się radością tworzenia sztuki z innymi! Zgłoś się do nas. Razem możemy więcej !

To będzie już Trzecia Niezła Sztuka – sporo już pokazaliśmy, ale przecież w szufladach, pracowniach, piwnicach i garażach codziennie rodzą się nowe fascynujące projekty – trzeba je tylko pokazać na Niezłej Sztuce.

dso_

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe