Czwartek, 23.05.2019

Chełm: Małgorzata Sokół traci posadę dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie

  • 14.03.2019, 17:30
  • DSO
Chełm: Małgorzata Sokół traci posadę dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie
Dyrektor Małgorzata Sokół odchodzi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie. Jej obowiązki przejmie Katarzyna Tokarczuk

Małgorzata Sokół - dotychczasowa Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie - przechodzi z dniem 15 marca br. do pracy w Urzędzie Miasta Lublin na podstawie przeniesienia w trybie ustawy o pracownikach samorządowych. Pełnienie obowiązków dyrektora powierzono Katarzynie Tokarczuk.

Katarzyna Tokarczuk ukończyła studia na Politechnice Lubelskiej na Wydziale Zarządzania i Podstaw Techniki. Jest absolwentką studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunkach: „Zarządzanie projektami Europejskiego Funduszu Społecznego”, „Rozwój i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” oraz  „Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw”. W Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie pracuje od 12 lat. Od 2009 roku jako kierownik nadzorowała pracę podległej komórki organizacyjnej oraz koordynowała pracę oddziału. Do jej obowiązków należało m.in. monitorowanie i nadzór postępów realizacji umów o dofinansowanie projektów, udział w pracach Komisji Oceny Projektów oraz współpraca z Urzędem Marszałkowskim i Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju.

Podczas swojej 16-letniej kariery zawodowej pracowała również m.in. w  Powiatowym Urzędzie Pracy w Krasnymstawie oraz w Biurze Planowania Przestrzennego w Lublinie. Ma na swoim koncie ponad 50. certyfikatów z różnego rodzaju szkoleń organizowanych m.in. przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju czy Centrum Rozwoju Finansów.

Małgorzata Sokół była dyrektorem WUP od 2014 roku. 
 

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
on
on 22.03.2019, 15:39
To się Żuk popisał. Pomagając jej pomaga PiSowi. Sama wystawiła niewybieralnego kandydata z PO na wybory, sama (no może z mężem) poparła Banaszka przed drugą turą. To jej Szwed teraz podziękował.
mg
mg 17.03.2019, 14:12
...certyfikat za udział w jakimś szkoleniu..., dostaje każdy uczestnik za to, że siedzi na nim lub tylko podpisze listę obecności!!!..., więc to nie to samo co certyfikat nadający uprawnienia czy kwalifikacje!!!.... Źle, że firmy organizujące szkolenia wydają śmieszne certyfikaty, a nie po prostu jak dawniej zwykłe zaświadczenia!!....
myszka
myszka 16.03.2019, 21:11
Nikt tej Pani w WUP ie nie lubił. Arogancka, nie lubiąca atrakcyjnych kobiet i bardzo stronnicza!!
an
an 14.03.2019, 19:26
Ja bym się wstydziła epatować tymi certyfikatami. Ile są warte one i te roczne podyplome studia to wie każdy.
iks
iks 14.03.2019, 19:24
Jak miło.....
Jan
Jan 14.03.2019, 18:34
Nie wiedziałem, że mieli wakat w Urzędzie Miasta w Lublinie.
Oli
Oli 14.03.2019, 18:30
Ciekawe czy w UM też będzie zarabiać 160tyś. zł rocznie?

Pozostałe