Czwartek, 23.05.2019

Chełm: Udało się pomóc Justynie, pomóżmy też Ani!

  • 14.03.2019, 09:45
  • DSO
Chełm: Udało się pomóc Justynie, pomóżmy też Ani!
Anna Łydka jest energiczną 37-latką z Chełma, która stanęła w obliczu wyzwania. Samotnie wychowuje cudowną nastolatkę i dwa kochane koty. W 2017 roku zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy - chłoniak Hodgkina. Na leczenie Ania potrzebuje 100 tys. złotych.

Ania pisze o sobie:

Jestem energiczną 37-latką. Zachorowałam na nowotwór złośliwy układu immunologicznego- chłoniak Hodgkina. Pierwsza linia leczenia przyniosła krótkotrwałą remisje. Obecnie dowiedziałam się że choroba wróciła. Zaczynam silniejszą chemioterapie i przygotowana będę do autoprzeszczepu.

Muszę walczyć dla siebie, ukochanej córki którą samodzielnie wychowuje i marzeń które chce zrealizować. Życie jest cudem, a ja chcę być go częścią jak najdłużej.

Potrzebuje waszej pomocy aby mieć siłę na walkę z tym bezwzględnym przeciwnikiem.

Chłoniak Hodgkina (ziarnica złośliwa) to nowotwór, który rozwija się głównie w węzłach chłonnych i w innych narządach limfatycznych. Stanowi ok. 1 proc. wszystkich nowotworów w Polsce i dotyka głównie ludzi młodych. 30% chorych na chłoniaka Hodgkina nie reaguje na standardowe terapie. Choroba ta dotyka zwykle ludzi przed 40. rokiem życia.

Pieniądze dla Ani możecie wpłacać za pośrednictwem zbiórki na stronie zrzutka.pl

 

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe